Wpis z mikrobloga

@spere: nie jestem wojskowym, ale dla mnie brzmi idiotycznie, stan wyjątkowy na czas utworzenia rządu?
utworzenie rządu mniejszościowego nie jest niezgodne z prawem, dlaczego miałyby być protesty z tego powodu?
po co miałoby wojsko pacyfikować ludzi jak ma od tego armię milicji, która do tej pory radzi sobie w tym bardzo dobrze?
nikt nie wie dlaczego generałowie podali się do dymisji, brzmi jak jakieś urojenia
@levzor: @Olek3366 nie zapominajcie, że PiS-em rządzi samotny, zgorzkniały człowiek wychowany w głębokim PRL, odcinany przez swoją klikę od codziennego życia, który od 13 lat nie potrafi zamknąć żałoby po bracie. Kto wie, w jaki sposób patrzy na świat i co mu się roi w głowie?

Z jego perspektywy może być tak, że gość, który wespół z Putinem zamordował mu brata, jest w stanie wyprowadzić milion ludzi na ulice Warszawy. Czy
@levzor: Sadze, ze mimo wiekszosci opozycji Duda powierzy tworzenie rzadu komus z pisu, nie dostana votum. Wroca do sejmu i tu jest pole do pisowskich fikolkow imo. Az do czasu kolejnych wyborow. Nie oddadza wladzy po dobroci

Tez mi stan wyjatkowy wydaje sie malo prawdopodobny ale pamietajmy, ze to rzad ktory inwigilowal opozycje pegazusem
@levzor: Mam nadzieje, ze nie bedzie stanu wyjatkowego.
Jednak z tego co czytam to generalowie ktorzy odeszli nie byli przychylni pisowi. Wiec nie sadze, ze to szczury uciekajace z statku. Sondaze mowia ze opozycja bedzie miala wiekszosc. Wiec czemu nie poczekaja te pare tygodni na zmiane. Mogli by poczekac na odejscie po wynikach jak pis utrzyma wladze. To jest w tym zastanawiajace.

Pis jest pisem ale bez przesady

Troche bylo tych
@Olek3366: no tak, bo PIS nigdy nie zastanawiał się nad użyciem wojska do tłumienia protestów, a nie czekaj xD

W rządzie rozważano, by jesienią do zabezpieczenia demonstracji Strajku Kobiet wysłać żołnierzy Obrony Terytorialnej. Na łamach DGP poinformowaliśmy o tym na początku grudnia. Wskazaliśmy również, że ten pomysł narodził się w otoczeniu ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka.
Na podstawie ujawnionych przez hakerów e-maili szefa KPRM Michała Dworczyka o sprawie napisały inne media.
@spere: ta ta XD pis jest mocny tylko na swoim podwórku, nózką tupną unia i usa i skończy się spiskowanie XD ale niektórych już mocno odkleja, to nie jest jakiś afrykański kraj