Wpis z mikrobloga

#konfederacja #wybory

Spot, który źle się zestarzał.

- "wolność osobista" z obowiązkową służbą wojskową i odpowiedzialności karnej za obrazę uczuć religijnych,
- "likwidacja ZUS" to był tylko żart,
- "rozdział kościoła od państwa" xDD przy Chrystusie królu Polski i katolickiej konstytucji,
- "chcącemu nie dzieje się krzywda" zwłaszcza ofiarom pedofilii,
- "benzyna poniżej 4 zł" jak Obajtek dołoży z naszej kieszeni w Orlenie (pomijam inflację).

Ale dlatego kiedyś ludzie głosowali na Konfederację, a teraz nie chcą. Nie dlatego, że "wyrośli". Było większe skupienie na gospodarce i wolności, a nie jak teraz na kościele, szurostwie, foliarstwie, Rosjanach i Ukraińcach. Była większa merytoryka, mimo tego że utopijna, to jakieś pomysły były. #polityka
mk321 - #konfederacja #wybory 

Spot, który źle się zestarzał.

- "wolność osobista" ...
  • 10
@mk321: To jest Twoja bańka, którą sam sobie stworzyłeś, a potem na jej podstawie zapominając, że to Twoja robota, oceniasz że Konfa odeszła od swoich korzeni.
Oni od niczego nie odeszli. Akcentują ciągle to samo, tylko z racji tego że urośli kreatorzy bańki w którą wlazłeś nie mając się czego czepiać wyciągają na wierzch to o czym piszesz. To nie konfederacja kreuje swój obraz.

-Abowyjeciepsy
-To była manipulacja porozmawiajmy o poważny
@Eldrig: to pokaż mi Tweety lub wypowiedzi polityków Konfederacji (np. Bosaka) sprzed kilku lat, które są w tym samym stylu jak w ostatnich latach/miesiącach.
- Cokolwiek związanego z tworzeniem prawa według kościoła.
- Cokolwiek z teoriami spiskowymi.
Jedyne co z tego było, to wypowiedź Korwina o Hitlerze (pod teorię spiskową można to podciągnąć). Było skupienie na gospodarce. Teraz skupienie na sprawach społecznych. To nie bańka, to wypowiedzi i Tweety polityków Konfederacji.
@mk321: Go ściu ale to Ty dzwonisz. Znów piszesz o tym co sam wywlekasz. Głosuję na konfę, ale jeszcze mnie nie #!$%@?ło, żebym śledził ich na tłiterach czy innych fejsbukach. Jedyne co to oglądam ich w tv czy na YT, a raczej to co idzie w TV, ale na YT.
I dziennikarzy nie interesuje gospodarka. Konfederację gietrzwałdzką to wywlekli fanatyczni przeciwnicy, nawet ja o tym nie wiedziałem, bo zwyczajnie sami się