Wpis z mikrobloga

Musisz być ślepy i głuchy żeby nie widzieć że Hołownia wygrał debate xD Bosak może mógłby o to konkurować, ale końcówką (czytaniem z kartki) nie dogonił Hołowni, który i tak pozamiatał swoją końcówką. Wiec oczywiście że Hołownia TOP.


@SirSherwood: Po pierwsze to nie było żadnej debaty tak naprawdę. Po drugie to Hołownia lepiej wypadł jeśli chodzi o same wypowiedzi ale de facto w tych jego wypowiedziach nie było żadnych konkretów poza
@qluch: Hołownia wygrał te debatę bez dwóch zdań. Bosak też dobrze, ale jednak dużo gorzej od Hołowni. Na trzecim miejscu Tusk, który musiał odpierać ataki Morawieckiego. Potem lewica (słabiutki występ, już mogli Zandberga dać zamiast tej Wielgus), ten typ od bezpartyjnych i na samym szarym końcu Morawiecki, który gorszego popisu już chyba dać nie mógł, nonstop pluł jadem i kompletnie zero odpowiedzi na pytania czy merytoryki.
@Tywin_Lannister: nie oglądałem samej końcówki. Serio powiedział, że bezpartyjni samorządowcy są w zmowie z partią rządząca? Jeśli tak to kiedy to powiedział? W ostatniej swojej wypowiedzi? Pytam się bo może będziesz zaskoczony, ale to może miec jakiś wpływ na wynik wyborów
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Może i sie bym zgodził, ale w tych debatach chodzi o to jak przeciętny polak oceni, i tak jak mowie, Hołownia mógł nic konkretnego nie powiedzieć, ale dla przeciętnego widza mówił zdecydowanie i konkretnie. Bosak stracił w oczach widza przez czytanie z kartki. Ja nie pisze o merytoryce, ja pisze o tym co wyniesie z tej debaty przeciętny wyborca bo tylko to sie liczy
@SirSherwood: skoro nic konkretnego nie powiedział to nie mówił konkretnie tylko zdecydowanie. Z ciekawości zapytałem dzisiaj swojej różowej co zapamiętała z wczorajszej debaty (nie interesuje się zbytnio polityka jak to przeciętna różowa) i o ile bosaka jasno skonkretyzowała że mówił o tym żeby Ukraińcom nie dawać, przedsiębiorcom ułatwiać, że Wielgus chce wybudować 300 mieszkań i rozdawać pieniądze to w przypadku Hołowni i maja nie powiedziała nic nt ich rozwiązań czy programu