Wpis z mikrobloga

Rozpierdziela mnie alternatywna historia Palestyny tworzona przez antysemickich wykopków.

Najśmieszniejsze jest to, że te bzdury wypisują skrajne prawaki, które na co dzień nienawidzą „ciapatych”, ale jak trzeba #!$%@?ć Żydom to nagle stoją po ich stronie i walczą o ich wolność kibicując w zabijaniu cywilów.

Prawda jest taka, że:
-Palestyna nigdy nie istniała jako pełnoprawne państwo
-Żydzi wykupili swoje ziemie zgodnie z prawem
-Palestyńczycy wywołali wojnę i ją przegrali tracąc terytoria
-Palestynczycy zamiast walczyć o swoje prawa i próbować wywalczyć autonomie w pokojowy sposób to wolą wspierać terroryzm i mordować cywilów

I jeszcze te zdziwienie, że Żydzi trzymają ich za mordy gdy mają na swoim terytorium organizacje terrorystyczne chcące ich wymordować.

#palestyna #izrael #bekazprawakow
Pobierz Clefairy - Rozpierdziela mnie alternatywna historia Palestyny tworzona przez antysemi...
źródło: 754px-Kingdoms_of_the_Levant_Map_830
  • 26
@msr99: NIe mam pojecia jaka grafike zmienil. Ale ja juz trace wiare w siebie. Staralem sie wyjasnic jaknajprosciej a nie dotarlo. Gdzie ja cos zagmatwalem? Czego mozna niezrozumiec w moim opisie?
swoją droga założę się ze ten gość nigdy nie był w Izraelu ;)


@msr99: Ale wiesz co? Przyznam sie bez bicia ze ja tez nie :P Ale raz mialem stycznosc z wycieczka z izraela (liczy sie? :P). I to nie gowniaki tyko caly autokar emerytow. Myslisz ze pijani angole robia bydlo? Mylisz sie. Przy nich angole to grzeczne dzieci.

Skonczylo sie na tym ze zaczalem se nucic "Ein Heller und ein