Wpis z mikrobloga

@BomBom: 1. Nie zleakował miejsca zamieszkania, tylko powiedział gdzie 10 lat temu spotkała się na jedzenie ze Stu. Po 10 latach to może mieszkać wszędzie. Mówienie gdzie się spotkali na szame 10 lat temu, a gdzie mieszka lub skad jest to dwie rozne rzeczy. 1 kłamstwo

2. Tu nie wiadomo. Moze przekupił, może zastraszył, a może w tych rozmowach nic nie było skoro Konop je widział i tak powiedział (ze tylko zwyrolskie teksty) i bojąc się składania fałszywych zeznań zmieniła narracje.

3. Nie miał żadnych nudesów, tylko softa. To jest zasadnicza różnica. WIęc też
  • Odpowiedz
@BomBom: no nie dziwię się, bo z faktami się nie dyskutuje :) Czyli według Twojej logiki, jak powiem że 10 lat temu jadłem z Tobą pizze w Toruniu, to znaczy że Ty tam mieszkasz xD

Idz przeklejaj to dalej, bo jak widać myślenie logiczne i weryfikacja faktów jest Ci obca.
  • Odpowiedz
@BomBom: 1. Nie zleakował miejsca zamieszkania, tylko powiedział gdzie 10 lat temu spotkała się na jedzenie ze Stu. Po 10 latach to może mieszkać wszędzie. Mówienie gdzie się spotkali na szame 10 lat temu, a gdzie mieszka lub skad jest to dwie rozne rzeczy. 1 kłamstwo


@RafDan: źle. Możemy nawet uznać, że nie był tego świadomy. Ale fakty są takie, że wardęga potwierdził, że dziewczyna została zleakowana i że wycofała się z uwagi na to. Więc niezależnie co zrobił, co myślał to doprowadził do zleakowania jej.

3. Nie miał żadnych nudesów, tylko softa. To jest zasadnicza różnica.
  • Odpowiedz
Możemy nawet uznać, że nie był tego świadomy. Ale fakty są takie, że wardęga potwierdził, że dziewczyna została zleakowana i że wycofała się z uwagi na to. Więc niezależnie co zrobił, co myślał to doprowadził do zleakowania jej.


@NewBlueSky: Tak się wycofała, że przekazała wszystkie rozmowy konopowi, razem ze starymi rozmowami z innego facebooka boxdela, a konop mowil co tam jest i troche pokazywal. Rozmawiamy o grafice, jest napisane ze podal miejsce zamieszkania - a nie podal wiec klamstwo.

Co to znaczy soft? Dlaczego na filmie z Olviak93 nie powiedzieli wprost co tam jest tylko użyli eufemicznego określenia pod PR, przecież ten zabieg działa gorzej na jego
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Tak się wycofała, że przekazała wszystkie rozmowy konopowi, razem ze starymi rozmowami z innego facebooka boxdela, a konop mowil co tam jest i troche pokazywal. Rozmawiamy o grafice, jest napisane ze podal miejsce zamieszkania - a nie podal wiec klamstwo.


@RafDan: no nie, bo zleakowal ja i jej miejsce zamieszania, nawet jeśli nie wiedział, że to jest jej miejsce zamieszkania. To na nim poczywa odpowiedzialność za te informacje. Nie mówię, że zrobił to celowo (że chciał ją zleakować i sprawadził przed filmem czy tam mieszka, zresztą mógł to zrobić nawet z ciekawości jak podawał wardedze jej info/kontakt), na pewno celowo zdecydował się powiedzieć jej imię i to wydarzenie. Te szczegółowe dane nie miały wartości dla oglądającego film.

To tak jakbyś miał test ABCD i strzelił odpowiedź D, i trafił - rozwiązałeś zadanie poprawnie, bo skutki i rzeczywistość tak to opisuje. Jeśli nauczyciel by chciał sprawdzić czy masz dobry sposób myślenia to wybrałby inną formę testu (zadania). Tutaj Boxdel zdecydował się na pewną formę zleakowania pewnych danych tej dziewczyny i tego skutki są tylko i
  • Odpowiedz
bo zleakowal ja i jej miejsce zamieszania,

@NewBlueSky: Powtarzam po raz ostatni - rozmawiamy o obrazku. Podał informacje gdzie mieszka czy podał informacje gdzie się 10 lat temu spotkali na jedzenie ze STU?

czyli nieletnia w bieliźnie to nie potencjalne treści pedofilskie? chciałbym usłyszeć zdanie eksperta, rzuć mi jakimś wyrokiem sądu lub analizą prokuratora w stylu "nieletnia była w bieliźnie więc nie ma mowy o udostępnianiu treści pedofilskich" to się
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Powtarzam po raz ostatni - rozmawiamy o obrazku. Podał informacje gdzie mieszka czy podał informacje gdzie się 10 lat temu spotkali na jedzenie ze STU?


@RafDan: tak rozmawiamy o obrazku. Podał informacje gdzie się spotkali i zleakował tym jej miejsce zamieszkania.

Takie są fakty.
  • Odpowiedz
i zleakował tym jej miejsce zamieszkania.


@NewBlueSky: To już jest Twoja teoria. Fakt jest taki że nie zleakowal miejsca jej zamieszkania a miejsce spotkania na jedzenie 10 lat temu.

Nie obchodzi mnie jakie eufemistyczne określenie Boxdel wymyślił do filmu aby się
  • Odpowiedz
to fakt.


@NewBlueSky: Nie, bo nigdzie w swoich materiałach nie wspominał o miejscu zamieszkania tej dziewczyny. Jeżeli ja powiem że byłem z Twoją matką w szpitalu psychiatrycznym w Wałbrzychu 12 lat temu, to znaczy że leakuje Twojej matki adresz zamieszkania? xD

nie, jesli Boxdel chce to odbic to niech nagra next odcinek tylko niech skupi sie na faktach, a nie
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: ale co ma odbic? Przeciez o nudesie gadasz tylko Ty xD Konop powiedzial jasno, nie bylo zadnych nudesow tak samo jak samo Ola. Chyba wie lepiej od Cebie co wysylala, a konop wie lepiej od Ciebie co widzial?


@RafDan: nie gadam o nudesie, pisze wprost, że Boxdel musi użyć nieeufemistycznego określenia, bo inaczej wypada źle

Mówi gościu któy twierdzi że "nudesy" mają różne definicje i że nie ma roznicy czy pisze soft
  • Odpowiedz
: nie gadam o nudesie, pisze wprost, że Boxdel musi użyć nieeufemistycznego określenia, bo inaczej wypada źle


@NewBlueSky: na obrazku jest napisane nudes. Ani Konop, Ani Boxdel, Ani Ola nie mowia ze on dostal Nudesa. Wiec na obrazku jest kłamstwo bo nudes oznacza nagie zdjęcie. Czego dalej nie rozumiesz? xD

nie nudesy, a
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: A nudes to nie jest słowo? To co to jest? Ty dalej twierdzisz że słowa mają różne definicję, to po co jest słownik i definicja słowa? xD


@RafDan: slownik jest wlasnie po to aby starac sie w danej grupie ludzi zniwelowac te roznice w ich definicjach. Ale czy znasz definicje slownikowa kazdego slowa, ktorego uzywasz? XD

Twoja cala retoryka obija sie o to, ze czujesz sie zaspokojony
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Dziwnym człowiekiem jesteś. Usprawiedliwiasz rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, bo ktoś może nie znać definicji słów. Czyli idąc Twoją logiką, mogę Cię nazywać pedofilem, bo mogę nie znać znaczenia tego słowa. W twojej logice takie słowo może mieć wiele definicji, i dla mnie np, oznacza to coś innego, niż to słowo realnie oznacza.

I teraz zadam Ci pytanie. Jeżeli powiedziałbym że jesteś pedo, i Ty byś mnie pozwał do sądu, to moje tłumaczenie że myślałem że to słowo znaczy coś innego mnie obroni?

Moja retoryka rozbija się o to, że Konop, Ola, Boxdel i Wardega są zgodni - Boxdel nie rozsyłał nagich zdjęć. Nawet pokazali to zdjęcie za bluremm, gdzie widać że jest ubrana w
  • Odpowiedz