Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: Dziwnym człowiekiem jesteś. Usprawiedliwiasz rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, bo ktoś może nie znać definicji słów. Czyli idąc Twoją logiką, mogę Cię nazywać pedofilem, bo mogę nie znać znaczenia tego słowa. W twojej logice takie słowo może mieć wiele definicji, i dla mnie np, oznacza to coś innego, niż to słowo realnie oznacza.


@RafDan: dlaczego ludzie bez zdnolności logicznych próbują rozmawiać z logikami. Nie to nie tak opisałem.

Rozpisuje eseje na
To inna sytuacja. Rozumiesz, że ona opisała to zdarzenie już u Wątora? A potem u Boxdela zmienili mu nazwę na eufemistyczną. To tak jakbyś raz nazwał się pederstą, a kiedy indziej pedofilem. I skąd mam wiedzieć któremu określeniu wierzyć? Dlatego jako logik mogę tylko apelować do Boxdela i ciebie jako jego fana (abyś mu to przekazał), że powinien wyjaśnić tą kwestię.


@NewBlueSky: Rozumiem że jako fan tej Oli, dalej nie rozumiesz
@RafDan: Nie mam czasu cię niańczyć, nie wiem czy taki jesteś czy udajesz, że nic nie ogarniasz i że nie umiesz logicznie wnioskować. Bez znaczenia. Podsumujmy:

Fan Boxdela/Ty: Boxdel jest niewinny
Logik/Ja: Boxdel jest winny tego co zrobił, jeśli mamy jakieś wątpliwości to ustlamy fakty, niech Boxdel mówi o faktach, a nie manipuluje efemizmami. Niech prokurator ocenia ten czyn.
Bieda umysłowa: Boxdel to pedofil

To, że nie rozumiesz jak zleakował dane
Fan Boxdela/Ty: Boxdel jest niewinny


@NewBlueSky: Pokaż mi gdzie napisałem że Boxdel jest niewinny

Logik/Ja: Boxdel jest winny tego co zrobił, jeśli mamy jakieś wątpliwości to ustlamy fakty, niech Boxdel mówi o faktach, a nie manipuluje efemizmami. Niech prokurator ocenia ten czyn.


Fajnie Ci się narracja zmienia, jak widać wyedukowałem Cię.

Bieda umysłowa: Boxdel to pedofil


To akurat racja, i też to wyciągnąłeś po moich wpisach. Nic nie poradzisz że tłumam
Fajnie Ci się narracja zmienia, jak widać wyedukowałem Cię.


@RafDan: pisałem to od 1 postu, to ja cię próbowałem edukować, bezskutecznie

Jak myślisz po co wypisuje eseje? Liczę, że zrozumiesz wreszcie o czym rozmawiamy.

Cieszę się że nie odpowiadałeś na argumenty, i proste pytania, no bo jak z faktami dyskutować. Strach przez przyznaniem mi racji, zmusił Cię do ignorowania.


@RafDan: już udowodniłem, że nie masz racji. Do tego masz problemy
to ja cię próbowałem edukować, bezskutecznie


@NewBlueSky: Jak Twoimi argumentami jest że ludzie używają słów których nie znają, słowa mają różne znaczenia a dla Ciebie on rozpowszechniał nagie zdjęcia mimo że nikt o tym nie mówi, a Ty sam tego nie potrafisz potwierdzić to rzeczywiście, nic Ci się nie uda. A jak widzisz mi się udało :)

Jak myślisz po co wypisuje eseje? Liczę, że zrozumiesz wreszcie o czym rozmawiamy.


NIe
@NewBlueSky: Jak Twoimi argumentami jest że ludzie używają słów których nie znają, słowa mają różne znaczenia a dla Ciebie on rozpowszechniał nagie zdjęcia mimo że nikt o tym nie mówi, a Ty sam tego nie potrafisz potwierdzić to rzeczywiście, nic Ci się nie uda. A jak widzisz mi się udało :)


@RafDan: to argument na twój argument o wadze tego słowa, jakoby miałbym wierzyć, że już teraz mówi prawdę i
@NewBlueSky: Nie chce mi się czytać tego bełkotu, skoro nie potrafisz odpowiadać na pytania i znów lejesz wodę, zadam dwa proste zadania:

1. Udowodnij że Boxdel rozsyłał nagie zdjęcia, skoro twierdzisz że to prawda i to rozpowszechniasz
2. Pokaż gdzie ja stwierdzam że boxdel jest niewinny

Jeżeli nie odpowiesz na te pytania oznacza że jesteś pomawiaczem i szkoda na Ciebie czasu.
1. Udowodnij że Boxdel rozsyłał nagie zdjęcia, skoro twierdzisz że to prawda i to rozpowszechniasz


@RafDan: nie ma znaczenia jak sobie Boxdel czy ktoś inny nazwie te zdjęcia, ma znaczenie czy to czyn karny goniony przez prokuratora, tak jak już wyżej kilka razy napisałem.

2. Pokaż gdzie ja stwierdzam że boxdel jest niewinny


@RafDan: niewinny w wybranych kwestiach, zarzucasz, że dane zagadnienia ze screena są kłamstwem czyli je negujesz
@NewBlueSky: Czyli podsumowując:

Twierdzisz że boxdel rozsyłał nagie zdjęcia, nie mając na to żadnych dowodów i zasłaniając się prokuraturą. A jak się okaże że jednak nie rozsyłał to rozumiem że będziesz rozpowszechniał swoje przeprosiny i zapłacisz zadośćuczynienie?

Twierdzisz że mówię że Boxdel jest niewinny, ale jednak nie pokazujesz żadnego przykładu gdzie stwierdziłem że jest niewinny, tylko stwierdzasz że skoro podważam dane z obrazka to znaczy że je neguje i jest niewinny
Twierdzisz że boxdel rozsyłał nagie zdjęcia, nie mając na to żadnych dowodów i zasłaniając się prokuraturą. A jak się okaże że jednak nie rozsyłał to rozumiem że będziesz rozpowszechniał swoje przeprosiny i zapłacisz zadośćuczynienie?


@RafDan: nie, twoje problemy z czytaniem ze zrozumieniem są irytujące. Twierdze, że wszystkie fakty o jakich wiemy mają znaczenie na to jak widzimy tą sprawę. Prawda leży gdzieś pomiędzy tym co Olciak93 mówiła u Wątora, a tym