Wpis z mikrobloga

#bekazpisu

Mamy piękny obraz tego co będzie po wyborach. Obecnie sterowana centralnie gospodarka (sterowane ceny benzyny, wpływ na bank centralny), centralnie sterowane gazety, centralnie sterowana telewizję. I afery o których się nie dowiedzą Polacy bo w publicznej tv są pomijane.

Jak chcecie komuny - głosujcie na PiS i konfederację. Cofniemy się do czasów kiedy benzyna była na kartki, i brakowało towarów.

#gospodarka #ekonomia #gielda #polityka
  • 59
  • Odpowiedz
konfa która poza aborcją/kościółkiem czyli gównotematami nie ma żadnych podstaw


@Werdna: no i to wystarczy, konfiarze dostaną gówno stołki w ministerstwach rodziny posadki w SSP i będą sobie razem głosować za batożeniem gejów. Wyborcy konfy chętnie pójdą na ustępstwa w kwestiach gospodarczych, byle Julki dupy bolały.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero nie chce nic mówić, ale takie sformułowanie używa się jako porównanie dwóch nieprawdpodobnych przypadków gdzie chcemy zaznaczyć, że jeden znich jest nierealny. Np:. Prędzej bym zagłosował na lewica niż na konfederacje - co wcale nie oznacza że mam zamiar głosować na lewicę.
  • Odpowiedz
i konfederację.


@illmatic: i czego przepychasz kłamliwą narrację, dzbanie? klasycznie pisze to jakieś gunwokonto z 238 akcjami na mirko, a takie farmazony idą w gorące, nie jest to ustawione wcale a wcale xd
Niech już będą te wybory bo ta propaganda na Wykopie to jest tragedia
  • Odpowiedz
  • 0
@1nfinity tak stary, bo żeby być zaufanym mikrobloggerem to trzeba mieć 6000 akcji. Ja na wykopie siedziałem jeszcze w momencie kiedy na chleb mówiłeś pep ale wielokrotnie kasowałem i wracałem do tego gowno portalu
  • Odpowiedz
le wielokrotnie kasowałem i wracałem do tego gowno portalu


@illmatic: no popatrz pan, ja też, nie zmienia faktu że przynajmniej ja nie wciskam bezczelnie kłamstw między słowami. Żeby konfę z komuną powiązać to już trzeba na poziom stratosfery odlecieć
  • Odpowiedz
Konfa w tym sejmie miała 11 posłów, głosowali przeciwko socjalistycznym pomysłom 13, 14


@Nighthuntero: Kłamstwo. Zacznijmy od 14:

Nie jest prawdą, że cały klub Konfederacji oddał głos „przeciw”, ponieważ 5 posłów wstrzymało się od głosu.


https://demagog.org.pl/wypowiedzi/konfederacja-jako-jedyna-nie-poparla-14-emerytury-to-nieprawda/

Teraz jeśli chodzi o 13: Bosak głosował ZA 13 emeryturą:

https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=52211&KodKlubu=Konfederacja&Decyzja=Za

Co, więcej, tylko jeden był przeciw:

Przeciwko przyjęciu ustawy był tylko poseł Konfederacji Jakub Kulesza. 432 posłów głosowało za, a wstrzymało się dziewięciu.


https://www.rp.pl/polityka/art9085361-sejm-poparl-13-emeryture-przeciw-jeden-posel-konfederacji
  • Odpowiedz
@illmatic PO będzie potencjalnie w koalicji z Lewicą, więc co to zmieni gospodarczo? xD Za PO gazety tak samo były centralnie sterowane mamoną z ministerstw, tyle że były to Newsweek i Gazeta Wyborcza, też były afery, ktore wychodziły po latach i też używano TVP do propagandy, choć tu w nieporównywalnie mniejszym stopnia. Jedyną alternatywą jest Konfederacja z wszystkich startujących partii, które przekraczają próg w sondażach. Jedyną zaletą PO jest to, że odsuną
  • Odpowiedz
@eloar: która jest sztucznie zaniżona, poniżej kosztów produkcji/kosztów importu z krajów sąsiednich. Mogłem to ubrać w dokładniejsze słowa, ale o tym jest mój post.
  • Odpowiedz
  • 0
@Werdna to sprawdź sobie głosy bosaka, twarzy wolności, która stoi murem za socjalem, tylko zamilkł na czas kampanii wyborczej (°°
  • Odpowiedz
@Nighthuntero tylko ciekawe czemu nawet jak Mateusz ostatnio wypuszczał spot, to jako jedynej partii nie atakował uwaga konfederacji. Konfederacja by się dała najszybciej sprzedać patrząc ile osób z PiSu jest już na listach
  • Odpowiedz