Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@robert_malkowicz:

Jak #blackpill tłumaczy takie pary?


Związki typu młodsza kobieta i dużo starszy mężczyzna to nie jest nic nowego. A przyczyny są prozaiczne:
- stabilność finansowa - taki facet jest już poukładany i ma dobrą pracę oraz zgromadzony majątek, a po śmierci wszystko przypadnie żonie i dzieciom. Wbrew pozorom nie trzeba być bardzo bogatym.
- stabilność związku - stary facet nie będzie latał po kochankach, młoda wystarczy żeby go zmęczyć.
-
  • Odpowiedz
@robert_malkowicz: Kurde, był dzień że poświęciłem parę godzin na wywiady z jego żoną bo zawsze była zagadkowa i wyłonił mi się rozczarowujący obraz typowej znudzonej kury domowej, troszkę pod butem, która godzinami z pełną fascynacją by opowiadała jak pojechała o marketu po kilo schabu. Ale jak zdjęła ciuchy... uuu panie. Chyba co do milimetra tam jest 90-60-90. Cudna figura. Tego się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz
@robert_malkowicz: bo nie ma blackpilla, blackpilla wymysliliscie wy, wykopki. Podobnie jest z pandoragate, jak nie jestes znany i nie masz kasy to dopiero wtedy liczy sie wyglad. Kobiety od najmlodszych lat mysla strategicznie, faceci dopiero po przelknieciu czerwonej pigulki.
  • Odpowiedz
@darktemplar: Specjalnie podaje takie edge case. Nigdy świat nie jest zero-jedynkowy. Ja od dawna twierdzę, że świat nie zawsze był blackpillowy, a teraz się taki staje bo
1) społeczeństwa są coraz zamożniejsze, więc kobiety nie patrza aż tak na majątek
2) kultura Socia Mediów promuje powierzchowność i wygląd
3) ludzie, w tym kobiety są coraz głupsze, więc tym bardziej zwracają uwagę na to co powierzchowne, nie kalkulując kto może im zapewnić
  • Odpowiedz