Wpis z mikrobloga

Mam takie przemyślenie, że ludzie są na tyle przebodźcowani internetem, że ten filmik Konopskiego uważają za nudny i chyba jedynie wstawki jak rucha ktoś tam małolaty zrobiłby na tych ludziach wrażenie.

A co do Baxtona to mam nadzieję, że policja przyciśnie bardziej grubego i resztę tej chołoty bo niestety ta odklejona Olciak tak namieszała, że dzieci już wykrzykują, że mistrz Śląska w mma jest niewinny i to, że "tylko" ukrywał pedofila i wysyłał zboczone teksty do 14 to nic takiego.
#famemma
  • 9
@kamil-talaga-18: wardega za duzo obiecal na live po filmie baxtona. Ze pare rzeczy sie zle zestarzeje i ze boxdel sie zdziwi. Narzucil taka narracje, ze bedzie mocno u konopa, wydzwanial do niego i martwil sie ze cos mu sie stalo itp
@kamil-talaga-18 bo był nudny, zrobiony w chaotyczny sposób celowo niektóre fragmenty przyspieszone, aby za przypadkowo nie usnąć przy tym "śledztwie". Pierwszy raz tego typa oglądam, ale nic nowego nie pokazał, te same ryje, jakieś zamazane screeny co gówno widać, chyba za stary jestem na ten poziom "dziennikarstwa".
@pedro-lbn: no ja nie wiem nie widziałem wcześniej screenów rozmów tego verteza/wojtaza i disowskiego czy jak im tam w dodatku rozszerzył dowody na stuu, ale podejrzewam, że nie było tam aktualnych ludzi na topie to nie zrobiło na ludziach takiego wrażenia.
Wiadomo, że lepiej się sprzedaje temat, gdy pojawia się tam osoby co mogą dużo więcej stracić
@kamil-talaga-18: no w końcu jest to afera pedofilska. Chyba logiczne, że ludzie oczekiwali mocnego materiału, co najmniej jakichś spotkań, a nie kilku spermiarskich tekstów. I jasne za takie teksty jak najbardziej należy tępić, no ale chłopaki sami taki hype na to nakręcili.