Wpis z mikrobloga

Niebieski sobie stwierdził że moge sb poszukać innego faceta bo on nie zagwarantuje mi życia jakiego chcę, bo mam za wysokie wymagania.
A moje wymagania to posiadanie mieszkania, nawet na kredyt. Mieszkamy w stolicy, ale już się pogodziłam że będę musiała jak robak dojeżdżać pociągiem. Ok, niech będzie byleby mieszkanie było. Mogę się nawet wyprowadzić do jakiegoś Białegostoku, Łodzi, Opola, Kielc czy innego #!$%@?, byleby mieć MIESZKANIE, które jest podstawową potrzeba ludzi.
Druga kwestia że nie chce dziadowac i liczyć czy w tym miesiącu stać mnie na tusz do rzęs i spodnie. I nie, nie jestem w tej kwestii rozrzutna: w tym miesiącu wydałam okrągłe 0 na ubrania i 200 na kosmetyki.
Chciałabym chociaż raz w roku wyjechać na wakacje zagranicę. Zadowolę się Grecja, Turcja, Bułgaria. Nie muszą to być egzotyczne wczasy.
To są takie wielkie wymagania od życia?
On ma 32 lata, ja 28. Dokładamy się do budżetu domowego po równo (wynajem, jedzenie i wyjścia na miasto). Jak mu mówię że pójdę do kolejnej roboty bo 40h tygodniowo pracy to za mało i muszę #!$%@? 50h, to się triggeruje, bo chyba godzi to w jego męska dumę.
Jesteśmy razem 3 lata. On stwierdzil, że jak chce mieć takie życie na takim "wysokim" poziomie to muszę sb innego znaleźć bo on tyle nigdy nie będzie zarabiał.
Fajnie ze mi teraz mówi jak mam prawie 30 lat, otylosc 2 stopnia, cukrzycę i w sumie na typa zarabiającego więcej niż te 5k nie mam szans.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnie ze mi teraz mówi jak mam prawie 30 lat, otylosc 2 stopnia, cukrzycę i w sumie na typa zarabiającego więcej niż te 5k nie mam szans.


@Kanarynka: piękny to jest bait, nie zapomnę go nigdy
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: a mieszkanie drzwi w drzwi z Polakiem? Ja żyję za granicą od ładnych paru lat, jestem chyba jedynym imigrantem w moim budynku. To o czym piszesz to twoje mylne wyobrażenie o rzeczywistości. Można trafić na różnych sąsiadów zarówno w Polsce jak i za granicą, a jak strach przed wyznawcami islamu blokuje cię przed wyjazdem to xD szkoda słów.
  • Odpowiedz
Fajnie ze mi teraz mówi jak mam prawie 30 lat, otylosc 2 stopnia, cukrzycę i w sumie na typa zarabiającego więcej niż te 5k nie mam szans.


@Kanarynka: wciąż jesteś bardzo wymagająca jak na prawie 30 letnią grubaske.
Lepiej się za jakimś mokebe rozglądaj bo jak cię chłop zostawi to będą smutne czasy samotności xd

No dobra, zarzutka wiem xdd
  • Odpowiedz
  • 2
@Kanarynka a po #!$%@? żyć w tej Warszawie. Pewnie by się potem chwalić na FB, że się kupiło mieszkanko na kredyt w mieście sukcesu i spłacać je do końca życia. Nie ma chyba większego paskudnie naszego Globo homo miasta w tym kraju. Ja to bym się są miasto wyprowadził gdzieś w stronę gór. A jak bym jechał na wczasy to w Trabanta kierunek Bałkany!
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Teraz masz takie wymagania, bo jesteś w sytuacji w jakiej jesteś. Zaraz po tym jak to zdobędziesz to wymagania wzrosną. Zamiast Bułgarii zamarzy się Dominikana i.t.d.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: trzeba było brać sobie mireczka z IT aka. #programista25k a nie gołodupca - sama tak wybrałaś a teraz ryczysz, że na tusz i spodnie nie masz xd

meanwhile programista 15k - 25k niech nawet nie myśli patrzeć w kierunku damy wiek 28 co go miała w pompie i wolała CHADA a teraz płaku płaku że na mieszkanko brak pieniążka tylko niech wali do Tajlandia i bawi się
  • Odpowiedz