Wpis z mikrobloga

Oswieccie mnie, bo nie ogarniam skąd biorą się faceci głosujący na lewicę, a wiem, że są tacy.

Jeszcze rozumiem gejów i kobiety, bo one patrzą na to, że krótkoterminowo zyskają, bo doda się im przywileje (kij, że długofalowo na tym stracą, ale kto patrzy w długim terminie)?

Ale kurde facet? Facet głosujący na lewicę? Przecież to da się wyjaśnić tylko na dwa sposoby, albo jest mega spermiarzem, który zakochał się w jakiejś walniętej lasce, która jest fanatyczką lewicy i chce zdobyć punkty, żeby zamoczyć, albo jest całkowicie zdominowany przez kobietę o lewackich poglądach.

Ale poza tym to nie ogarniam tego, przecież jako facet to jeśli lewica by miała jakaś decyzyjność to zostaje tylko sznur, stołek i do lasu.

#lewica #bekazlewactwa #wybory #polityka #feminizm #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #redpill #blackpill
  • 8
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ale jak mają okradać, skoro to oni będą okradani jeśli są facetami. Jak zagłosują na lewicę to będą musieli płacić wyższe podatki na przywileje, badania, środki antykoncepcyjne, podpaski, tyrać więcej, bo kobiety będą na urlopach menstruacyjnych, macierzyńskich, opiekach, więc ktoś to będzie musiał zrobić, a i tak będą zarabiać więcej i do tego będzie już całkowicie skazany na porażkę w razie wszelkich oskarżeń, spraw w sądach itd, już teraz jest.
@Ynfluencer: ja głosowałem na lewicę, ponieważ usta mieli pełne frazesów o równości itp. Człowiek był wtedy młody i głupi. Pełen ideałów. Łatwy do manipulacji. Ale to było jeszcze w czasach, zanim poszli z lewicy "socjalnej" w stronę tego całego współczesnego "woke" szaleństwa. Więc nie wiem, czy według obecnych standardów łapię się w widełki odbiorcy pytania.
@PonuryKos123: Jak ja byłem młody tzn w wieku licealnym i wczesnym studenckim to głosowałem tak jak mi inni mówili, głównie ojciec, bo słuchałem go z autorytetu, nie miałem własnego zdania. Także takie wybory można przebaczyć. Można też zrozumieć z tego względu, że człowiek kupuje kota w worku, bo ich gadanie do wyborców to co innego, a insiderskie informacje co innego.
@Ynfluencer: Głosowałem, bo jestem zagorzałym ateistą i najbardziej interesował mnie postulat świeckiego państwa. To było 4 lata temu, a mnie najbardziej zależalo, aby jak najbardziej dowalić kościołowi. W tym roku jednak na pewno na nich nie zagłosuję.