Wpis z mikrobloga

@Hylfnur: A to ja wiem że Szewko jest cymbałem. Nie wymagam jednak od żadnego wykładowcy akademickiego znajomości gierek, jeżeli nie jest związane z tym czym się zajmują. Zgadzam się, że są lepsi od niego. Szewko ma też specyficzne poglądy. Nie znam jednak specjalistów od świata arabskiego twitujących na bieżąco o wydarzeniach na Bliskim Wschodzie.

i sięgnąć do literatury

Do literatury? Dobrze się czujecie towarzyszu? A kiedy powstaną książki o tym powstaniu?
@Dragonan: dobrze się czujemy towarzyszu, do literatury, żeby rozmawiać o tym co teraz trzeba znać podstawy żeby wiedzieć dlaczego znajdujemy się w danym momencie

a sam szewko #!$%@?, jak porównasz jego wypowiedzi (które się zmieniają w czasie, bo rzeczywistość je weryfikuje) do literatury to zobaczysz że cymbał i kłamca, idealny jak na idola wykopków
@Hylfnur: Jakbym czytał literaturę z zakresu arabistyki, znał arabski i hebrajski to nie czytałbym twittera Szewki tylko źródła, które on czyta.

Na gościa, który na bieżąco relacjonuje wydarzenia w tamtym rejonie świata jest dość dobry. Masz może lepszych?

I na moją wiedzę ogólną nie za bardzo widzę, aby go aż tak bardzo wyzywać od cymbałów i kłamców. W czym niby tak masowo kłamie i się myli?
@DEATHSTROKEBACK: XD a bo jak mówi w kilku językach ("biegle" według własnej oceny) tzn że wszystko co mówi to najprawdziwsza prawda XD koleś posiadł umiejętności przeciętnej studentki czwartego roku jakiejkolwiek filologii tzn że musi być alfą i omegą każdego tematu na jaki się wypowiada xD nie niesamowity jest ten umysł wykopka z zychowicz uniwersum

typie, ja mówię biegle w 3 językach, według twojej "żelaznej" logiki to nie mogę być dzbanem
@Hylfnur: cymbał to pot. głupiec, jak byś był tak rozwinięty intelektualnie to byś atakował go na poziomie, konkretnie wskazując uchybienia, zarzucając brak wiedzy w określonych dziedzinach, a ty go po prostu obrażasz
. I z tego co ja się spotkałem większość fejków u Szewki ma źródło w tym że słabo zna się na wojskowości lub na ogólnie pojętym internecie i IT.


@Dragonan: to może niech się sam skupi na tych źródłach pisanych skoro bierze do "aktualizacji na żywo" rzeczy z ogólnie pojętego internetu na którym się nie zna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rad-X: Pudelek i fakt są przecież świetnymi źródłami w swoich zakresach informacyjnych. To że są to zbiory informacji przeznaczone dla pospólstwa nie znaczy to że są błędne.
I duża część z tego co się zarzuca Szewce nie wynika z tego że to Szewko, tylko dlatego, że on wrzuca rzeczy na bieżąco. Wszystkie inne źródła wrzucające coś na bieżąco będą miały znacznie zwiększoną ilość publikacji nieprawdziwych informacji. I jestem tego świadomy. Wykopki
@Hrabia_Horeszko: Jak najważniejsze wydarzenia związane z wojskowością, to je postuje. Bo niby co ma postować. Jak są wydarzenia związane z katastrofami naturalnymi to wtedy o nich postuje. I są one napewno tak samo często nieprawdziwe jak te związane z wojskowością. Ani od jednego, ani od drugiego nie jest specjalistą. Właściwie nie ma informacji, która na raz nie dotyczyła by kilku dziedzin życia. Właśnie zakazałeś postowania nie tylko Szewce, ale każdej osobie
@DEATHSTROKEBACK: #!$%@? nie mam co robić w życiu tylko debunkować kolejnego idola wykopków, doskonale sobię zdaję sprawę z tzw sealioningu, nie pozdrawiam

wracamy do punktu zero, ponownie polecam samemu się doedukować a nie wychwalać cymbała szewko,
proszę zderzyć swoje wyobrażenie nt. pOtĘżNeGo doktora z faktami opisanymi w literaturze tematu

zychowicz jutub multiwersum to rozrywka jest i na tym poziomie tak to należy traktować