Wpis z mikrobloga

Siema miraski, mam 171 wzrostu i 85kg. Nadszedł czas powiedzieć stop, jest to duża zasługa mojego różowegopaska. Jak dotąd, z mojego punktu widzenia moimi głównymi problemami były: Wypijanie +- 2 litrów gazowanych słodkich napoi dziennie + 1-3 energetyków, pogląd: najeść się raz a porządnie i mało ruchu. Obecnie przerzuciłem się na tylko dwa napoje: woda gzowana z cytryną albo Earl Grey, jem mniej ale częściej i częste spacery (nie zawsze uda się codzień). Myslicie że takie ograniczenia pomogą zejść troszku z wagi?

#odchudzanie #fitness #zdrowie
  • 30
@arko123: Pomyśl tak - w coli jest jakieś 10 gram cukru na 100ml. W szklance jest już dwa razy tyle. To daje jakieś cztery łyżeczki. Posłódź sobie herbatę czterema łyżeczkami cukru. Za słodka, co? A herbatę pijasz ile? Dwa, trzy razy na dzień? Colę litrową wypijesz bez problemu a to tak jak tych pięć herbat a każda słodzona czterema łyżeczkami cukru.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @Zwykly_Czlowiek:

Dzisiaj w sklepie dostałem zakaz wzięcia zwykłego białego chleba. Czy przerzuceniu się na ciemne pieczywo dużo zmieni przy założeniu że i tak mało go będzie w obecnej diecie.

@Pokrakk:

Właśnie to uważam za największy plus. Na razie zawsze był z rana energetyk do fajeczki, później Coca-Cola jakieś Ice Tea, Nestea. A woda gaz. tylko ew dla zabicia słodkości w ustach, ew na kacu. A teraz tylko woda
@SamiecAlfa: Na razie moim zmartwieniem jest to że mój #rozowypasek bierze przykład z jadłospisów swoich koleżanek które wydały hajsy na dietę pod nie. Większość mi nie sprawia problemów. Lubię "wiosenne" kanapki, sałatki ale najbardziej odpychają mnie sekcje obiadów, jestem staroświecko przyzwyczajony do mięsiwa, ziemniorów i surówki, ogranicznie ilości tego nie wystarczy? Bo jak na razie było: 2 schaboszczaki, kupa pyrów i micha surówy :D

@Zwykly_Czlowiek: Właśnie dzisiaj kumpel mi polecił