Wpis z mikrobloga

Też odczuwacie satysfakcję oglądając to nagranie? Tak, może jestem zwyrolem, ale sprawia mi przyjemność kiedy odklejonych patoinfluencerów spotyka wreszcie karma. Może rzeczywiście nie wszyscy na to zasługują, ale cóż... rewolucja wymaga ofiar, niekiedy również przypadkowych. A Wy, co o tym myślicie? Z fartem.
#famemma #pandoragate #polskiyoutube
P.....n - Też odczuwacie satysfakcję oglądając to nagranie? Tak, może jestem zwyrolem...
  • 15
  • Odpowiedz
@Puszczanin: zgadzam się, nie zgadzam się również z jej wypowiedzią żeby nie mówić okropnych rzeczy jej rodzicom, otoz im powinno się w pierwszej kolejności nawtykać, przede wszystkim dlatego, że jeśli dobrze by wychowali syna, to by takich rzeczy nie robił.
  • Odpowiedz
@Puszczanin też czuję satysfakcję mimo że myślę że jej szkoda. Trochę dziwne że jej brat ma to gdzieś sądząc po jego oświadczeniu a siostra aż tak to przeżywa. No i wyglądowo się tez trochę różnią. Może mają różnych ojców albo któreś jest z adopcji?
  • Odpowiedz
@Puszczanin: nie wiem kto to jest i czego dotyczy filmik, ale jeśli sprawia Ci satysfakcję oglądanie jakieś podłamanej, ryczącej typiary to tak, coś z Tobą nie tak.
  • Odpowiedz
@Puszczanin: Uważam, że rodzina nie powinna ponosić konsekwencji za czyny kogoś, ale akurat tutaj sytuacja jest diametralnie inna bo siostra Filipa sama jest osobą publiczną która wielokrotnie z nim występowała w różnych miejscach jako gwiazda tik-toka i też wybiła się w dużej mierze dzięki niemu tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@Puszczanin: @delfin000987 @Cztero0404 Ludzie puknijcie sie w glowe. Wardega nie ma nic do Zabielskiego, policja nic do niego nie ma, ba nawet FameMma go nie wykluczylo z federacjii, to o czyms mowi chyba? Ale nie motłoch sie rozjuszyl, poczul krew i bedzie teraz cancelował wszyskich dla swojej chorej rozrywki. Nie znam Was, ale bazujac na tych waszych wpisach tutaj, wydajecie sie byc malymi i podlymi ludzmi.
  • Odpowiedz