Wpis z mikrobloga

Oglądam te filmy gdzie palestyńczycy rozdzielają rodziny i porywają kobiety i całkowicie wystarczyło mi to aby w ciągu jednego dnia (i znając historię tego regionu) obrać jedną ze stron.

Zezwierzęcenie tych jednostek, które za chwile będą żebrać o azyl w europie jako "biedni uchodźcy" jest niesamowite. Mam nadzieję, że rewanż Izraela będzie zgodny z tym do czego przyzwyczaili świat

Palestyna dzięki obecnym działaniom z kraju, który miał w niektórych kręgach dozę sympatii staje się takim samym syfem jakim jest ISIS i reszta bandytów. Przy izraelskiej odpowiedzi nikomu powieka nie drgnie, a "wyrazy oburzenia" z krajów arabskich zostaną podsumowane uśmiechami

#wojna #izrael #palestyna
  • 37
@Grzesiok: jestem ciekaw co powiesz za tydzien, miesiąc jak zobaczysz odwet izraela...

Dzisiaj palestynczycy/hamas wykonał atak w odwecie za cierpienia wyrządzone przez izrael. Zaraz będzie odwet Izraela i tak to się kręci. Tak w zasadzie to koło nienawiści toczy się już od wielu lat, gdzie ja bym osobiście wskazał izrael (w ostatnich 10 latach) jako panstwo które chce więcej i więcej. A to jakieś wzgórza golan, a to jakaś palestyńska wioska...
@Grzesiok: mi tak wystarczylo to ze iran ruskim drony sprzedaje zeby walili w ukrainskie miasta bez sensu
inna sprawa ze zydzi tez sa dobrzy, araby rzeczywiscie atakuja izrael czy te ziemie ktore zajeli w zeszlym tygodniu? bo u nich ta granica to potrafi byc plynna, tez dobre ananasy, zyd wyrzucajacy araba mowiacy ze on tu teraz bedzie mieszkal, tak tez bylo
Tak więc do Palestyny się nikt nie #!$%@?ł bo miał taki kaprys.


@Frwrd05: Na początku tak, później kwestie wewnętrzne w samym Izraelu spodowowały stłoczenie uchodźców z całej Palestyny w małej Strefie Gazy, co zaogniło konflikt, który trwa do dziś.
Obie strony są chore z nienawiści i oceniając trzeba bazować na tym co jest tu i teraz


@Grzesiok: dopowiem: bazować na tym co się nam bardziej opłaca. Wiadomo które mocarstwa (jedno nazywane tak już chyba tylko z przyzwyczajenia) stoją za kim.
@Grzesiok tamten burdel cały jest do zamiany w szklaną pustynię. Siebie warci, i jedni i drudzy są #!$%@? do szpiku kości (choć całe życie uważam i będę uważać, że żydki tu robią większy syf i burdel, niż Araby) i zwyczajnie nie mogą żyć koło siebie, czego świat nie rozumie. A zachód takimi głupimi działaniami, jakie prowadzi od kilkudziesięciu już lat w kwestii usraela sam sobie tworzy kolejnych, coraz to bardziej zajadłych wrogów
@Grzesiok: ty znowu publicznie chwalisz się tym, że na twoje opinie w tematach politycznych wpływają emocje.
To jest ziomek straszna głupota, pomijam tutaj już fakt że czujesz się zobligowany do tego żeby którejś z walczących stron kibicować, ale na wyborach też zagłosujesz na którąś z partii bo akurat zobaczyłeś spot wyborczy który #!$%@?ł polityka X?