Aktywne Wpisy
ATAT-2 +1012

Zartos_Larpiarz +586
Pamiętacie może to zdjęcie gdzie na tle starego szpitala z odpadającą elewacją stoją dwie fury warte kilkaset tysięcy?
No to ten filmik co jest w gorących, gdzie młoda lekarka zrobiła wszystko podczas dyżuru czytaj o---------a się to jest właśnie ten sam szpital xDD Porównajcie sobie logo. Arion szpital Biłgoraj. Tam to serio niezłe kwiatki muszą się dziać jak takie aparaty tam pracują xD
#lekarski #lekarz #lekarz100k
No to ten filmik co jest w gorących, gdzie młoda lekarka zrobiła wszystko podczas dyżuru czytaj o---------a się to jest właśnie ten sam szpital xDD Porównajcie sobie logo. Arion szpital Biłgoraj. Tam to serio niezłe kwiatki muszą się dziać jak takie aparaty tam pracują xD
#lekarski #lekarz #lekarz100k
źródło: obraz
Pobierz



![Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/7d830eb768f5d9610536891d2a4e40902ca3957dfd4c370f70422c5c3416406b,q80.png)

Co robicie, kiedy Wasz #rozowypasek łapie na Was focha po raczej konstruktywnej krytyce?
Nie mogę dodać ankiety także piszcie w komentarzach numer odpowiedzi:
1. Łazicie za nią i nadskakujecie jej, aż przestanie mieć na Was focha
2. Siedzicie w pokoju obok i coś tam sobie robicie, ale cały czas jesteście w jej zasięgu, jakby jej przeszło i moglibyście razem coś porobić
3. Zajmujecie się totalnie sobą - jedziecie na trening, na zakupy, do kumpli. Czekacie aż sama zacznie się normalnie odzywać
#zwiazki #logikarozowychpaskow #wykop30plus #niebieskipasek
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
PS... nie krytykuję swoich różowych. Akceptuję, albo nie. Mogę powiedzieć co myślę, czy co zrobiłbym inaczej... ale krytykowanie nie bardzo się sprawdza.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91