Wpis z mikrobloga

Booże, jak sobie jaki cringe odwaliłem rok temu w makdolanie, to aż nadal mnie ciarki przechodzą. Była taka jedna pracowniczka, baaardzo ładna IMO 8-9/10 i wydawała mi zamówienie i pod wpływem odwagi, na mixie pregaby, baklo i benzo, powiedziałem jej, że jest pie-pie-pie-pie-piękna xDDD Ona się tylko uśmiechnęła, ale nic nie powiedziała. Chciałem umrzeć wtedy, zakopać się pod ziemię. Nie wiem, czemu taka ładna loszka pracowała w makdolanie. Przecież powinna mieć bogatego chada i tylko leżeć i pachnieć w bogolskiej willi i jeździć ferrari do żabki po cziperki i kolke.

#przegryw #podrywajzwykopem #mcdonalds #glovo #cringe #jakanie #benzodiazepiny #pregabalina #baklofen
wyjatkowy_szmaciarz - Booże, jak sobie jaki cringe odwaliłem rok temu w makdolanie, t...

źródło: glovxD

Pobierz
  • 19
@wyjatkowy_szmaciarz: trzeba bylo powiedziec co brales to by sie podniecila, one lubia takich. bad boyow cpunow
zreszta jak czytam twoje wpisy i co ty bierzesz to mnie #!$%@? ze ty chodzisz w ogole i zyjesz twardy z ciebie zawodnik XD
ja tez mam pregabaline i baklofen ale boje sie tego laczyc z benzo(4mg xana), jak to robisz zeby nie skonczyc na oiomie?