Wpis z mikrobloga

Jest kolejny postęp na tagu #semigodsbricks

Złożyłem 3 zamówienia na BL i jedno już przyszło co pozwoliło mi na ukończenie dwóch kolejnych zestawów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do poprzednich dwóch pojazdów latających doszły dwa naziemne.

Sklep oczywiście znowu pomieszał mouldy mimo, że miał na liście obie wersje elementu ¯_(ツ)_/¯ powinienem zapytać przed zakupem ale uznałem, że skoro podzielili je w magazynie i te rzadsze elementy wycenili znacznie drożej to nie będzie problemu, cóż pomyliłem się. Jakościowo akceptowalne tylko były brudne jak cholera.

Kolejny update w przyszłym tygodniu jak dojdą pozostałe zamówienia.

#lego
Semigod - Jest kolejny postęp na tagu #semigodsbricks 

Złożyłem 3 zamówienia na BL i...

źródło: temp_file8722532609951217339

Pobierz
  • 22
@Semigod w latach 90 miałem bardzo dużo ciekawego LEGO bo rodziciel z DDR przywoził ale nie dotrwały to dziś bo w garażu zabierały miejsce;( beczka klocków LEGO skończyła na śmietniku. Nawet dzieciom tej historii nie opowiadam bo by dziadka przestały kochać????


@ostr_y Ja miałem mnóstwo nietypowych zestawów z lat osiemdziesiątych, eleganckiej skrzyni drewnianej która ma chyba metr na 0,5 metra. Jakoś w połowie lat dziewięćdziesiątych odwiedziliśmy znajomych moich rodziców, którzy mieli małe
@Semigod: Jaki głupi byłem że kazałem matce kiedyś wynieść 20kg klocków lego do przedszkola ()


Kółka z tych zestawów to były jedne z lepiej jeżdżących kół - przynajmniej tak je pamiętam, u mnie były podstawą każdego szybszego samochodu który budowałem za gówniaka