Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu miałem okazję stworzyć pierwszą okładka na książkę! () Jako gracz od dziecka, a także były twórca gier, gdyż tworzyłem gry przez 11 lat mojego życia, z czego dwie wydałem na Steamie, miałem tonę zabawy przy tym projekcie. Swoją przygodę zacząłem od "pegazusa" na którym przeorałem ogrom tytułów. Książka jest o tym, czym nerdy jarały się za prlu. Ja jestem z lat 90 ale siedzę też w emulatorach więc stare konsole ogarniam nieźle. Fantastyka i DND to samo (choć w papierowe rpg bezpośrednio nie grałem to gry RPG to mój ulubiony gatunek, a te z mechaniką DND to przepiękna sprawa). No, także tego, mam już w portfolio także okładkę na książkę! (W sumie to dwie, bo jeszcze drugiej nie pokazałem)
Udanego piątku mireczki i mirabelki.
Tutaj więcej mojej twórczości, choć innej niż ta okładka. Znaczy w sumie to ta okładka jest inna niż moja "normalna" twórczość. Dobra nieważne kliknij po prostu.
#krabonszcz #grafika #tworczoscwlasna #rpg #gry
Nikas - Jakiś czas temu miałem okazję stworzyć pierwszą okładka na książkę! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ ...

źródło: geekprl fota

Pobierz
  • 11
@Nikas: super, to mogę pogratulować projektu bo bardzo mi się spodobał. Samej książki wręcz nie mogłem odłożyć, bo było "tylko jeszcze o tym poczytam" :-)
W sumie dziwię się trochę, że skoro w PRL na chama SFERA skopiowała sobie planszówki dokładając tylko swoje grafiki to nie zrobili czegoś takiego z Basic D&D czy innym papierowym RPG i trzeba było tyle czekać
@jast: łoo, no to tym bardziej mi miło jeśli to czytałeś! :D jak pisałem jeśli chodzi o papierowe rpg to nie miałem okazji zagrać niestety, ale uwielbiam gry rpg ogólnie i przez ostatnie lata wkręciłem się mocno w ten system DND bo to jest po prostu przepiękna sprawa :)