Wpis z mikrobloga

Można się przerzucać, a że ja znam lekarza, a ja znam biznesmena, który głosuje na PIS, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zobaczyć kto chodzi na te ich wiece wyborcze i opowiada się za nimi. Lata mijają i nic się w tej kwestii nie zmienia.

Wczoraj sobie obejrzałem pierwszy raz od jakiegoś czasu kawałek wystąpienia Jarosława. Kvrwa, ten dziadyga to już jest taka miernota umysłowa, że naprawdę trzeba mieć IQ rozwielitki żeby słuchać tego człowieka i powiedzieć o nim jedno dobre słowo. Raz, że intelektualny plankton, a dwa to nadal wojujący i opierający swoje działania głównie na pobudzaniu najmniej inteligentnych do nienawiści do "elit". Obrzydliwy człowiek. Naprawdę obrzydliwy jak mało kto, a przy tym cholernie niebezpieczny i poukładany jeśli chodzi o powiązania biznesowo polityczne.

#polityka #wybory #bekazpisu
bojackHorsemanPatataj - Można się przerzucać, a że ja znam lekarza, a ja znam biznesm...

źródło: wybory

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galicjanin: nie. tak mówią tylko ze względu na to, że uczelnie są w rękach pisu, a swój głos i tak oddadzą "mądrze".
Bliska mi osoba pisu nienawidzi jak skvrwysyn, a słowem na ten temat nie piśnie, bo jest kierownikiem w SSP, gdzie cały zarząd od wyższego szczebla jest z nadania pisowskiego.
  • Odpowiedz
@galicjanin: jest sporo profesorów którzy mają tytuł z uczelni pisowskich; z resztą nawet czarnek ma dr hab mimo dorobku mniejszego niż ambitny student (do doktoranta nawet nie będę porównywał bo to już całkiem orka)
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Nie średniowiecznych a oświeceniowych lub z końca oświecenia za średniowiecza panowała kultura mycia, istniał etos rycerski i nie było takiego chamstwa, pisano gejowskie romanse i dokonywano aborcji medycyną naturalną. Dopiero później pogłębiła się ciemnota fałszowanie historii, nie mycie się i armie najemne których nie obowiązywał kodeks rycerski.
Nie powiedziałbym że wyborcy opozycji do końca znają się na ekonomii skoro wielu chce podtrzymania programów socjalnych a nawet ich rozszerzenie ale
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Przecież w 2011 zaczęły powstawać Akademickie Kluby Obywatelskie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zrzeszające wykładowców popierających PiS - z przekonania. Bo wtedy uczelnie nie były w rękach PiS-u.
W 2010 część wykładowców zasiliła komitety poparcia Jarosława Kaczyńskiego przed wyborami prezydenckimi, i członkowie tych komitetów zasilili później te kluby (AKO) - razem z innymi wykładowcami, podzielającymi ich przekonania.
Te komitety piszą, podpisują i publikują oświadczenia popierające działania PiS-u i uderzające w
  • Odpowiedz