Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał czy mamy skomplikowany system podatkowy, to zachęcam do zapoznania się z podpowiedzią jak wypełnić brakującą rubrykę w mojej korekcie PIT. Foto prawdziwe, każdy może sobie sprawdzić w e-pit.
Najlepsze jest to, że wspomniane rubryki, do których odnosi się ta rubryka, mam puste, ponieważ mnie nie dotyczą xD

#podatki #ekonomia #polityka #biznes #bekazpisu #finanse
Pobierz engineer - Gdyby ktoś się zastanawiał czy mamy skomplikowany system podatkowy, to zac...
źródło: PIT - zwiększyć o kwoty zwiększeń
  • 4
@engineer: Przecież są normalnie programy do tego. Uzupełniasz raptem kilka pól i dalej sam sumuje wszystko. To nie 2000r, gdzie faktycznie musiałbyś tydzień nad pitem z kalkulatorem siedzieć.
@Amatorro: wielka mądrość z Ciebie przemawia. Nikt nie twierdzi, że mam problem z wyliczeniami, do których faktycznie są programy, tylko o kuriozalną informację, która mnie nie dotyczy, a nawet jeśliby dotyczyła to co jesteś w stanie z niej zrozumieć? ;)
@engineer: moznaby prościej, budżet wynosi 505 mld, liczba mieszkańców dajmy na to 37 mln. Czyli wychodzi po 13.5 na głowę. Aby być sprawiedliwym, niech dzieci i emeryci płacą trochę mniej, różnica zostanie ściągnięta ze spółek. Cyk I pora na csa