Wpis z mikrobloga

Wiecie co mam sporo koleżanek i nadal uważam się za przegrywa a wiecie czemu?bo chciałbym poznać kogoś normalnego z kim mógłbym poleżeć,pogadać a co mi z takich koleżanek co lecą na fejm lub kase.
I teraz przykład możesz być milionerem mieć dużo seksu ale ciezko będzie ci poznać wartościowa kobietę i będziesz nadal smutny, bo seks bez uczuć to jak seks z własną ręką.

Nam wydaje się, że ci wszyscy bogaci są szczęśliwi i spełnieni ale widzimy ich tylko na zdjęciach a nie wiemy co w nich tak naprawdę siedzi.Gdzieś kiedyś czytałem, że bogaci goście maja problem poznać normalna laske bo wszystkie lecą nie na to jakimi są ludźmi lecz na co mogą im zaoferować.
#rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #zwiazki #tinder #famemma
  • 5
@Kodzirasek: ale wiesz że te dziewczyny które są z bogatymi tak samo czuja do nich pociąg i mają motylki w brzuchu itd tylko dodatkowy aspekt to kasa po prostu przez którą jeszcze bardziej ich chcą
@Kodzirasek: Hmm, nie wiem, nie czułbym się dobrze poświęcając czas na osoby z którymi pewnie zerwę kontakt lub na które nie będe miał czasu z powodu rodziny czy kobiety w bliższej przyszłości. Znajomości nie są wieczne, inwestycja w siebie i rodzinę jest na całe życie. Teraz czas poświęcam ludziom którzy się sprawdzili w lepszych i gorszych chwilach i którzy sami do mnie wyciągali rękę. Z koleżankami jest ten problem, że nie