Wpis z mikrobloga

Wykopki po historii Tomasza Komendy: chlip chlip jak tak można było, chlip chlip od początku mi coś nie grało w tej historii (chociaż gdy wsadzali do więzienia Komendę miałem 2 lata), chlip chlip gdzie domniemanie niewinności, chlip chlip politycy chcieli go wsadzić do pierdla żeby zdobyć na nim głosy.

Wykopki po zobaczeniu jednego screena Bombla: UKRZYZOWAC GO, BARABASZA BARABASZA BARABASZAAAAAAAAAAAAA!
#famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Wykopki po historii Tomasza Komendy: chlip chlip jak tak można był...
źródło: usa-blm
  • 61
@NewBlueSky:

Wy zwykli ludzie jestescie tragiczni xD nie umiecie w socjologie, chociaz sam film boxdela dociera do dzieciakow i robi im wyrzuty, ze Boxdel biedny i nic zlego nie ma. Powinien na klate wziac to co zrobil zle, powiedziec jasno czego nie zrobil i tyle.


XD. Nie wierzę. Człowieku tu potrzeba uczciwego procesu, a nie chleb a i igrzysk.
@XYZ91: mówię ci ponraz dziesiąty ja chcę uczciwego procesu. Politycy też się wmieszali w sprawę Komendy, polecam co na ten temat mówił ówczesny minister sprawiedliwości i prokurator generalny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Twoja postawa jest taka -> nienawidzę Bombla nienawidzę youtuberów bo moim zdaniem nic nie robia, więc trzeba ich zniszczyć, a potem się zobaczy czy mieliśmy rację, a może nie mieliśmy, no trudno, ale i tak
XD. Nie wierzę. Człowieku tu potrzeba uczciwego procesu, a nie chleb a i igrzysk.


@niezdiagnozowany: uczciwego procesu w jakiej sprawie? Już mówiłem, że on nie jest walony za pedofilie

Typ jest oceniany za to co zrobił -> czyli za słabe video wybielające, które go pogrążyło. Miał o wiele lepszą realną pozycje przed tym video, po tym video wygląda jak matacz i manipulant, przed było wiadomo, że nie ma dowodów i jest
@NewBlueSky: no właśnie procesu za to co mu zarzuciłes, ukrywania pewnych informacji.


@niezdiagnozowany: a co zrobił? Ukrywanie informacji o byciu looserem i pisania nieodpowiednich wiadomości w gronie młodych ludzi to nie sprawa na proces w sądzie.

Ja jestem logikiem/erystykiem/socjologiem. Moja rola tutaj to obiektywna ocena.

Ten film jest negatywny, być może emocje zadziałają na dzieci, ale jego celem powinno być wyprostowanie faktów.

Wnioski jakie mamy:
- jedyny pozytywny wątek jest
@NewBlueSky:

Ja jestem logikiem/erystykiem/socjologiem. Moja rola tutaj to obiektywna ocena.


Moze Ty sie jeszcze hodowla jedwabnikow zajmiesz xD.

Swoja droga słaby z Ciebie logik, że nie wiesz, ze nie ma czegos takiego jak obiektywna opinia. To oksymoron kolego.

Dobrze logiku, to jest sprawa dla sądu i dla sprawidliwego postepowania a nie samosądu, to nie sa czasy prehistorii.

Gdzie manipuluje xD? To Ty probujesz wmowic, że jestes jakimis socjologiem xDDD. i mowisz,
obiektywna opinia


@niezdiagnozowany: a czy ja uzylem takiego stwierdzenia. Napisałem coś innego. Istnieje cos takiego jak obiektywizm i logika. Zestawiam to z tym co ty podajesz. Z bledami interpretacji twoimi i innych ludzi. na tym polega zainteresowanie socjologia, patrzysz jak bardzo ludzie daja sie manipulowac, jak bardzo sie myla.

Typie, ty masz problemy z czytaniem i jesteś jakiś upo pod względem nadinterpretacji, albo robisz to specjalnie.

Gdzie manipuluje xD? To Ty
@NewBlueSky:

obiektywna ocena.


tak uzyles takiego stwierdzenia, nie ma czegos takiego jak obiektywna ocena czy opinia, bo zawszse, ale to zawsze ocena jest subiektywna.

Z bledami interpretacji twoimi i innych ludzi. na tym polega zainteresowanie socjologia, patrzysz jak bardzo ludzie daja sie manipulowac, jak bardzo sie myla.


Mowie, ze czekam na proces sądowy tam wszystko zostanie orzeczone.

zostało ci wskazane wiele miejsc gdzie misinterpretujesz czyjes slowa, fakty, gdzie manipulujesz.


Znowu piszesz
tak uzyles takiego stwierdzenia, nie ma czegos takiego jak obiektywna ocena czy opinia, bo zawszse, ale to zawsze ocena jest subiektywna.


@niezdiagnozowany: jest, właśnie ci to wyjaśniłem post temu. Oceniasz kogoś przez pryzmat obiektywizmu. Możesz go oceniać erystycznie, logicznie, socjologicznie. Np manipulacja w socjologii jest bardzo dobrą rzeczą, poprawna manipulacja. Tak samo w erystyce. No chyba, że źle ją egzekwujesz. Co innego w logice.

Wybrałeś ocenę jako coś fizycznego jak ocena
@NewBlueSky: Boze swiety człowieku, pogdz sie ztym nie ma czegos takiego jak obiektywna ocena. Fakty są tylko obiektywne na podstawie, których te ocene wydajemy.

to nie są trudne słowa, wyobraź sobie, że po prostu czytam więcej książek i jestem bardziej wykształcony od ciebie i dla mnie to normalne słowa


Człowiek po raz kolejny probujesz tym pseudobełkotem sie dowartosciowac, tym razme, uwazasz, ze jestes lepiej wykształocny ode mnie, oczywiscie jest to obiektywna
Człowiek po raz kolejny probujesz tym pseudobełkotem sie dowartosciowac, tym razme, uwazasz, ze jestes lepiej wykształocny ode mnie, oczywiscie jest to obiektywna ocena, bo twoja, nadczłowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@niezdiagnozowany: jeśli chcesz komuś zarzucić zmianę języka, sposobu wysławiania i dobiór eufemistycznych/patosowo-etosowych słów do danego faktu to zacznij od swojego idola Boxdela i jego spowiedzi xD

@NewBlueSky: Boze swiety człowieku, pogdz sie ztym nie ma czegos
@niezdiagnozowany: EOT.

Zakładając, że nie jesteś przydupasem Boxdela/Dubiela/Stuu i nie robisz tego, bo masz ukrytą korzyść z mącenia. A tylko rozemocjonowanym dzieciakiem (albo kimś z mentalem dzieciaka) to weź sobie rady do serca. Próbujesz wejść w świat poważnej rozmowy/dyskusji, a twój poziom erystyczny to dno. Uczyłeś się takiej rozmowy przebywając na czatach/redditach/wykopie. I tu masz problem, niektórzy reprezentują wyższy poziom i twoja niepoprawna erystyka na nich nie zadziała. To realna szansa
@NewBlueSky: Boże czlowieku, jestes zakochany w sobie, ciagle lizesz sobie jaja jaki jestes wspaniały, a nie zrozumiales posta.

Po prostu ludzie obecnie chca zniszczyc Bombla, z prostej zawisci i tego jaka swinia byl w przeszlosci, maja w dupie czy on cos zlego zrobil czy nie, po prostu chca go zniszczyc. A niestety jak tak dalej bedzie i powiemy, ok to sobie niszczcie, to znajdziemy sie w takim swiecie, gdzie kazdego bedzie
@niezdiagnozowany: no i go przed tym filmiem tez bronilem. Ale po tym jego filmie zdanie logika jest inne, wypadl bardzo slabo. A "pozytywna manipulacja" w twoim wykonaniu jest obrzydliwa, spoko, czujesz, ze jest nieuczciwie, ale nie nadrobisz to robiac manipulacje w druga strone.

Wiesz co jest najgorzej dla Boxdela, jesli cos na niego wyjdzie i ktos zdecyduje sie mowic po 1 filmie i teraz to Konop domontowuje na niego cos to