Wpis z mikrobloga

Wykopki po historii Tomasza Komendy: chlip chlip jak tak można było, chlip chlip od początku mi coś nie grało w tej historii (chociaż gdy wsadzali do więzienia Komendę miałem 2 lata), chlip chlip gdzie domniemanie niewinności, chlip chlip politycy chcieli go wsadzić do pierdla żeby zdobyć na nim głosy.

Wykopki po zobaczeniu jednego screena Bombla: UKRZYZOWAC GO, BARABASZA BARABASZA BARABASZAAAAAAAAAAAAA!
#famemma
niezdiagnozowany - Wykopki po historii Tomasza Komendy: chlip chlip jak tak można był...

źródło: usa-blm

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: skąd sie biorą takie zjeby i ich poplecznicy? niczym sie nie różnicie od starych bab broniących partie polityczne, jesteś pożytecznym idiotą który za darmo broni pedofila. Nie porownuj tego biednego człowieka któremu odebrano życie bo pewnie Tomek siedział za takiego boxcwelka. Jak juz go skażą to sobie przypomnij ze dzięki tobie latał by wolny i dalej ci obracał kuzynki xd
  • Odpowiedz
@XYZ91: czlowieku wy się zachowujecie jak stado dziki zwierząt, które chce igrzysk krwi i tego żeby Bombel został zniszczony nie chce żadnego sprawiedliwego rozwiązania sprawy, żadnego dojścia do prawdy, mają być igrzyska i kara dla Bombla, a to czy coś zrobił czy nie to już nieważne
  • Odpowiedz
@gekon17845:

jesteś pożytecznym idiotą który za darmo broni pedofila.


Okej czyli twoim zdaniem Bombel jest pedofilem, a teraz czekam na dowody. Inaczej jesteś wstrętnym pomawiaczem tak jak tutaj wielu. I to ty nie różnisz się niczym od starych bab, które nienawidzą Tuska i mają go za najgorszego zdrajcę.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: W tym swoim filmie nawet jak opowiadał, że z nią pisał, są skriny rozmów na filmie wardegi, szoty na jutubie jak #!$%@?ł o jakimś cyrklu z podtekstem, rozpowszechniał zdjęcie tej małolaty bo mówił, że wysłał kumplowi jakieś jej erotyczne zdjęcie. Więcej na być w filmie Konopa i ogólnie typ jest zestany mocno, ponad to kiedyś mówił, że jakby na niego wyszlybwszystjie brudy jakie wie jego była kobita to byłby
  • Odpowiedz
@XYZ91: i co wysłał te softy kumplowi i rzeczywiście to jest naganne, ale co więcej? Wy piszecie o nim jakby co najmniej zgwałcił jakieś dziecko. A historia na razie jest taka, że chłop pisał jakieś bzdury do typiary, a ta jeszcze wysłała mi softy. No i tyle xD.
  • Odpowiedz
@XYZ91:

Chyba mi nie chcesz powiedzieć, że wszyscy w koło wiedzieli, a on nie ?


No nie mam zielonego pojęcia, ale jak wszyscy wiedzieli to chyba Wardęga też wiedział co? Natomiast dla mnie to jest sprawa do wyjaśnienia przez sąd a nie detektywa
  • Odpowiedz