Wpis z mikrobloga

Wykopki po historii Tomasza Komendy: chlip chlip jak tak można było, chlip chlip od początku mi coś nie grało w tej historii (chociaż gdy wsadzali do więzienia Komendę miałem 2 lata), chlip chlip gdzie domniemanie niewinności, chlip chlip politycy chcieli go wsadzić do pierdla żeby zdobyć na nim głosy.

Wykopki po zobaczeniu jednego screena Bombla: UKRZYZOWAC GO, BARABASZA BARABASZA BARABASZAAAAAAAAAAAAA!
#famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Wykopki po historii Tomasza Komendy: chlip chlip jak tak można był...
źródło: usa-blm
  • 61
@niezdiagnozowany: Ale #!$%@? nie czaisz, że to co zostało pokazane w filmie plus Bombel sam się wysprzeglil na siebie to o czym Ty piszesz ? Nie ma wyroku sądu, ale będzie .. i padnie w nim winny zarzucanego czynu.
@NewBlueSky: no przecież chłopie on mówił że to były zartyy xD


@niezdiagnozowany: no to nie ma problemu, skoro według niego to były żarty i było śmiesznie xD

A ty mówisz to w takim tonie, jakby Boxdel wiedział o tym że ktoś gwałcił dzieci xD.


@niezdiagnozowany: przestań nadinterpretowywać rzeczywistość. Odnoszę się w swoich wypowiedziach jasno do treści filmu, który nagrał Boxdel. Albo go oglądałeś i wiesz co tam było. Albo
@NewBlueSky: przecież to ty nadinterpretowujesz rzeczywistość, mówiąc że to co tam miało miejsce to jest pedofilia.


@niezdiagnozowany: to ty tak mówisz obrzydliwcu, brzydzę się twoimi manipulacjami. Dlaczego bogowie logiki i erystyki muszą rozmawiać z manipulatorami twojego pokroju? Dlaczego dzieci twojego pokroju mają dostęp do internetu gdzie powinni dostać dostęp do żółtych papierów?
XD. I kto tu jest manipulatorem?


@niezdiagnozowany: no kto jest? Napisalem, ze tu nie chodzi o pedofilie. Nie jest walony i wyzywany za to ze byl/jest pedofilem. Tylko za to co opisalem dalej w tej wypowiedzi. Za niespojnosc, mataczenie, ukrywanie pewnych informacji.
@NewBlueSky: ale mówisz że ukrywał pewne informacje, które jak potem się okazało dotyczyły tego, że ktoś kiedyś na teamspeaku napisał 13latce coś o seksie i to w formie żartu, no boże święty xD.

@XYZ91

Potrzebujesz prokuratora do postawienia zarzutów nawet gdy są dowody szczątkowe,


No tak potrzebuje zarzutów potrzebuje śledztwa potrzebuje uczciwego procesu, ja w przeciwieństwie do ciebie nie wiem jaki będzie wyrok o co będzie toczyło się postepoeaniebprzeviw komu no
@niezdiagnozowany: Wiem o co Ci chodzi, ja jestem rzeczywiście nieobiektywny bo sam Ci napisałem, że chce chleba i igrzysk bo od zawsze mnie #!$%@? te nieroby z jutuba, ale w świetle tego co wypłynęło na tą chwilę,.łącznie z tymi filmikami, skrinami i samym ich zachowaniem, nie mam wątpliwości, że słusznie lud z nimi jedzie. Bombelos dostaje najbardziej po #!$%@?, ale karma wraca do niego. Wyroki i tak padną. Oczywiście stuu to
@NewBlueSky: ale mówisz że ukrywał pewne informacje, które jak potem się okazało dotyczyły tego, że ktoś kiedyś na teamspeaku napisał 13latce coś o seksie i to w formie żartu, no boże święty xD.


@niezdiagnozowany: Jak na razie to jedyne jakie wyszły, jego najwieksza zbrodnia jest wyjawienie imienia + miasta tej jednej dziewczyny, jak popelni przez niego samobója to bedzie skonczony.

W kazdym razie, jesli jego jedyne przewinienie to byly stulejarskie