Wpis z mikrobloga

W nadchodzących wyborach wyłania się koalicja centrowo-lewicowa, a właściwie lewicowa, złożona z KO, Płaczka i Lewicy, więc chciałem was spytać, gdzie waszym zdaniem wyjechać, bo po czymś takim to życie mężczyzny to będzie już kompletne piekło, a my faceci zostaniemy sprowadzeni całkowicie do roli g. ó. w. n. a.

I będziemy musieli tyrać dwa razy więcej, żeby opłacić kolejne przywileje dla kobiet, badania, podpaski, urlopy, ulgi, kolejki, programy, słuchając p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.a o dyskryminacji i piekle kobiet w jeszcze większym natężeniu.

Gdzie spiertalać?

#bekazlewactwa #redpill #blackpill #wybory #polityka #feminizm #pieklokobiet #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #konfederacja
  • 35
@Ynfluencer: Jak wpadniemy dziewczyna będzie mogła zrobić aborcję, jeśli będę chciał mieć dziecko a nie będę mógł będzie dostępne in vitro, edukacja moich dzieci będzie na wyższym poziomie, w kamasze też nikt mnie nie wrzuci, podatki będę płacić niższe, a jakbym jakimś cudem przegrał w karty swoje mieszkanie to mieszkanie socjalne może się uda ogarnąć żeby płacić po taniości i mieć gdzie żyć i żreć. Nie wiem gdzie jest coś co
@goodlife1: kto tu mówi o nielegalnej emigracji, po ludzku wystąpić z wnioskiem o wizę pracowniczą. Jak się ma umiejętności, których szukają na rynku pracy, to problemów nie robią. Ostatnio w stanach mają przykładowo posuchę pracowników wykwalifikowanych
@77023: jeśli nie jesteś lekarzem albo zajebiscie wykwalifikowanym inżynierem z mega znajomościami to elo, trzeba mieć pracodawcę który wystąpi z wnioskiem. Wiza pracownicza w usa to maks 3 lata z przedłużeniem o kolejne 3 nawet z nią mogą Cię cofnąc na lotnisku. Firmy boją się sciągać przypadkowych pracowników zza granicy bo jak taki typ coś odwali to już nikogo do roboty nie sciągną (autentyczna sytuacja). Jesli się nie ożenisz z amerykanką
@Wink: Yhm i jak twojej kobiecie coś nagle odrypie po 10-15 latach, bo to są nieprzewidywalne stworzenia to stracisz kompletnie wszystko i jeszcze możesz pójść siedzieć, bo nie wiem czy wiesz, ale lewica ma w postulatach, żeby to facet musiał udawać, że gwałtu nie było.

KO to przyklepie i wszystko czego lewica zażąda, bo te wściekle baby właściwie nic innego nie mają w programie, tylko przywileje dla kobiet.

Ale ja widzę
@Ynfluencer: Nie ma tego w postulatach, ile wam to można prostować. Lewica nie zniesie domniemania niewinności bo wpisane jest ono w Konstytucję a zmiana jakiej dokona definicja gwałtu wpływ ma tylko na to, że ofiara nie będzie musiała udowadniać że wystarczająco się broniła, bo do takich kuriozalnych sytuacji teraz dochodzi. I właśnie widząc że coś takiego piszesz to ja więcej dyskutować z tobą nie będę, bo #!$%@? powielanie fejków mentzenowych zabawne