Wpis z mikrobloga

Ta sonda pokazuje jak Konfiarze i Pisowscy są głośni na wykopie
piękny wyniki KO aż 49,2% wśród 6200 głosów na #wykop jest to duża próba badawcza

#4kuce możecie spamować znaleziskami ale prawdy nie zagłuszycie

https://wykop.pl/wpis/73037847/tag-do-obserwowania-sredniasondazysejm-wrzesien-20

#polityka #holownia #lewica #psl #kukiz #psl #korwin #bekazkuca #kukiz #sonda
#po #polska #polityka #sondaz #konfederacja #po #wybory #neuropa #4konserwy

#pochowacpodprogiem
#sondaz
Pobierz Lukardio - Ta sonda pokazuje jak Konfiarze i Pisowscy są głośni na wykopie
piękny wyn...
źródło: Bez tytułu

Podoba ci się że wykopki jednak myślą i nie dają się konfiarskiej propagandzie?

  • tak 32.9% (94)
  • jeszcze jak (Kleopatrix ma pewnie ból tyłka) 41.6% (119)
  • no tak 3.1% (9)
  • raczej nie (gdzie ten dawny wykop( 1.4% (4)
  • nie (Co te trolle POwskie zrobiły z wykop) 15.7% (45)
  • Nie wiem/ nie mam zdania 5.2% (15)

Oddanych głosów: 286

  • 31
Konfiarze i Pisowscy


@Lukardio: To że zestawiacie ciągle pisowców z konfiarzami świadczy o braku wiedzy o partiach politycznych i łykaniu propagandy. Ja jestem najtwardszym konfiarskim betonem, a najdalej mi do PIS nie licząc lewicy oczywiście. To samo widać w takim Latarniku Wyborczym, gdzie ludziom często wychodzi największa zgodność z Konfederacją, a najmniejsza z PIS i lewicą. Przestańcie kłamać.
może nie mieć do pokrycia z wynikami ogólnymi, ale może będzie jakimś wynikiem podobnym do głosów najniższej grupy wiekowej np w dużych i średnich miastach?


@pyra_wykop: Czemu nie, pewnie może być podobny rozkład głosów gdzieś w Pierdziszewicach Dolnych w woj. pomorskim.
Po czym na wypieku przyznają się do głosowania na Dude w wyborach prezydenckich xD


@Leniek: Przecież statystyki jasno pokazały, że elektorat Konfederacji podzielił się wtedy niemal równo na trzy części. Pierwsza część zagłosowała na Dudę, druga na Trzaskowskiego, a trzecia nie poszła głosować. Więc tylko 33% elektoratu Konfederacji poparła dudę. Większości jest równie daleko do PIS jak i do PO. Ja np. nie poszedłem głosować bo nie mógłbym zagłosować na coś
gdzie w połowie pytań konfa i pis odpowiadają tak samo


25% lewica 35% KO


@assninja: Jeżeli masz do wyboru "tak", albo "nie" to odpowiedzi muszą się powtarzać. Poza tym są pytania ważne i mniej ważne, a nie jest to też jakiś super dokładny test. Daje jedynie pobieżny ogląd sytuacji.
bo 80% Konfederacji to są narodowcy


@johny-kalesonny: 99% od razu. Nie jesteś zbyt poważny, więc nie ma sensu ci poważnie odpisywać. Jak chcesz poważnej odpowiedzi to zadaj poważne pytanie. To jak daleko jestem od PIS pokazuje każdy test typu kompas polityczny, więc nie musisz mi zadawać swoich dziwnych pytań.
@Jah00: a jednak lewica i KO są mniej zgodne nawet przy odpowiedziach tak/nie

i oczywiście to czy są mniej/bardziej ważne pytania zależy od tego czy się zgadza czy nie? XD

konfa jest w 100% zgodna z pis na całej osi społecznej to czemu cię dziwi że ludzie was grupują w jedno?
są pytania ważne i mniej ważne


@Jah00: nawet znam klucz xD Jak pasują do tezy to są ważne, jak nie to są mniej ważne. Poza tym nawet Czarnek mówi, że światopoglądowo od konfederacji się PiS niewiele różni
Poza tym nawet Czarnek mówi, że światopoglądowo od konfederacji się PiS niewiele różni


@rzuf22: No ale to Czarnek zna lepiej moje poglądy ode mnie? xD