Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na fali ostatnich afer z ruchaniem loszek przez znane osoby często pojawiały się głosy różowych, że tamte dziewczyny są naiwne, potrzebują kogoś kto poświęci im czas, uwagę, są zagubione itd. i źli mężczyźni to wykorzystują.
A gdyby spojrzeć na drugą płeć w tym samym wieku to będzie identycznie. Też są chłopy, którzy są naiwni, potrzebują kogoś kto poświęci im czas itd.
Ale wiecie co jest tutaj różnicą? Że takimi chłopcami nikt się nie interesuje, tacy dorastający chłopcy lądują w przegrywie i wielu stamtąd nie wyjdzie. Natomiast loszka? Loszka popłacze sobie za badbojem i zaraz będzie miała następnego.

Do czego zmierzam. Gdyby loszkami nikt się nie interesował tak, jak młodymi chłopcami to tak samo wylądowałyby w przegrywie i pojawiały, by się dokładnie takie same wpisy jak od chłopów na tagu.

A tak wyśmiewacie ten tag, ale pewna dziura, którą posiadacie sprawiła, że nie wylądowałyście na tagu.

Dlatego nie mam żadnego współczucia do loszek, bo one nie mają do mnie, a jeszcze wyśmiewają same będąc mentalnymi przegrywami.

Zabawne jest to, że mnóstwo loszek uruchamia się przy takich sprawach. Tak to wpisy tworzą niebiescy, komentują niebiescy, ale wystarczy, że pojawi się następna @wolfKida, która obsmaruje mężczyznę, że ją rzekomo wykorzystał i lawina różowych się pojawia. Jak grzyby po deszczu, tylko czekają żeby uwierzyć w jakieś bajki innej różowej na temat złych mężczyzn. No wiadomo, że mężczyźni są tylko źli, bo takich tylko widzicie. Dobrzy mężczyźni są niewidoczni.

#logikarozowychpaskow #gargamel #gonciarz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
chłopcy lądują w przegrywie i wielu stamtąd nie wyjdzie.


@mirko_anonim: bo wygodniej leżeć niż się podnieść, a jak Wy nie potraficie nauczyć się walczyć o swoje, pokonywać własne ograniczenia i słabości no to nie jesteście atrakcyjni, bo jesteście zwyczajnie słabi i bezpłciowi
lepiej wariacie umrzeć w walce jak bohater niż zdychać bez podjęcia walki jako statysta
powodzenia
z fartem
  • Odpowiedz
lepiej wariacie umrzeć w walce jak bohater niż zdychać bez podjęcia walki jako statysta

powodzenia


@Hissis: Każdy debil w to wierzy xd
Se sprawdź kogo Polska uznaje za największych bohaterów. Bardzo mało jest tam ludzi którzy zdechli walcząc na froncie czy bezpośrednio z wrogiem.
Większosć bahaterów to ci co chodzili na imprezy gdzie gadali z ważniejszymi ludźmi.
Walka jako bohater to idiotyzm. Lepiej poznawać ludzi chodzić na imprezy po prostu żyć
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: a co mnie interesuje kto kogo za bohatera uznaje? Co Ty jesteś teoretyk życia jakiś wariacie?
Żyć to na pełnej trzeba bez strachu normalnie na wariata, musisz wilkiem być, a nie owcą czy innym baranem
zresztą mnie Twoje życie i tak nie interesuje także szkoda strzępić ryj
z fartem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Hissis, wariaciku, czekałem na takie komentarze.
Na pewno loszki są bardziej "waleczne" od chłopów, one na pewno włożyły większy wysiłek żeby "się podnieść" XD
Komu ty chcesz wciskać te kity.
Ja wiem, że loszkom imponują tylko wygrani mężczyźni. Tylko czemu wyśmiewają tych, którym się nie powiodło jak same są dokładnie takie same?

Ile to razy już czytałem, że jakaś loszka zrobiła niewyobrażalne starania żeby wyjść ze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no to widocznie jesteś skazany faktycznie na swój los, nie masz wpływu na swoje życie, dobra, rozumiem mordko, w takim razie trzymaj się papa buziaczki cześć
z fartem
  • Odpowiedz
Że takimi chłopcami nikt się nie interesuje, tacy dorastający chłopcy lądują w przegrywie


@mirko_anonim: Ależ naturalnie, bo kobieta jako istota emocjonalna tym się właśnie żywi - EMOCJAMI. Nie ważne jakie one są (chociaż oczywiście mówić będzie co innego, ale nie słuchajmy co kto mówi tylko patrzmy co kto robi).

Muszą być emocje, musi być wysoka ich amplituda. Musi być jak w telenoweli - kłótnia, niepewność, potem namiętny seks na zgodę.

Sami
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq, wiem, że loszki nienawidzą najs gajów. A jeszcze często pojawiają się komentarze, że ci najs gaje jak się wkurzą to przejawiają takie same cechy jak bad boje i różowe dlatego ich omijają XD

Mi nie musisz pisać, że loszki mają szambo w głowie, bo chcą emocji żeby potem miały do czego płakać.

Wiem, że mężczyźni różnią się od loszek i wiem, że mają "inne problemy",
  • Odpowiedz
Tylko czemu wyśmiewają tych, którym się nie powiodło


@mirko_anonim: bo biologicznie są zaprogramowane aby dystansować się od słabych(przegranych) mężczyzn, tak aby nie ryzykować przekazywania ich genów. wyśmiewanie to tylko jeden ze skutków tego prymitywnego imperatywu.
  • Odpowiedz
Wiem, że mężczyźni różnią się od loszek i wiem, że mają "inne problemy", ale te ich problemy to błahostka w porównaniu do tego jakie problemy mają chłopy.


@mirko_anonim: z Twojego punktu widzenia, bo jesteś chuop

Dlatego żadnej baby nie słucha się na poważnie.


Uogólniając ludzi nie słucha się nigdy w pełni "na poważnie", bo każdy żyje swoje życie i daje rady na podstawie swojego obrazu świata.
  • Odpowiedz