Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #pis #polityka

LOL - usunęli mi wpis bo niby "atakuje innego użytkownika". A ja tylko nakreśliłem obraz kondycji umysłowej lewaków co przecież można udowodnić naukowo rozmawiając z którymkolwiek byle pół minuty. xD

Więc powtarzam:

Miałem odpowiedzieć w jednym z wątków, w którym lewak pisał swoje bzdury ciesząc się, że słaby wynik Konfederacji odsunie PiS od władzy ale to byłoby zbyt wiele pereł przed wieprze więc piszę tutaj:

Więc słaby wynik Konfederacji umacnia PiS (i to w sumie nawet i dobrze o czym dalej). Słaby wynik prawdopodobnie unicestwi Konfederację w tej formie jaką mamy w sejmie obecnie a jej zwłoki rozszarpią trupojady w tym w ogromnej większości największy z nich. Wiecie który. :) Więc PiS zyska (z resztą właśnie po to zaciekle atakował Konfederację), lewaki z łoPOzycji znowu nie będą ogarniały co się dziej. Jakby nie było im to tak naprawdę na rękę...

PiS zyska a jak wpłynie to na wyborców Konfederacji? Prawdopodobnie nie szczególnie bo im jest wszystko jedno, który lewak będzie kręcił sterem kraju bez opamiętania, z tym że obecnych lewaków już znamy i wiemy, że świetnie sobie radzą trzymając kurs tego chlewu na najbliższe skały. I na to liczymy, że się to wszystko skończy prędzej niż później. Nie zmienia się koni w trackie przeprawy przez rzekę - wiadomo.

KOlewactwo mogło próbować zbudować jakąś rzeczową alternatywę dla wyborców Konfederacji - ale to jest ponad ich siły. Wolało więc działając ramię w ramię z PiSem, utopić Konfederacją w łyżce wody. PiS więc wygra mając większość konstytucyjną. Będzie więcej kontentu z wyjącymi dziadami z uciętymi esbeckimi emeryturami na YT - tyle ze znaczących różnic.

W komentarzach usuniętego wpisu rozwinęła się ciekawa dyskusja o tym czym jest wolność słowa, ale jej już mi się nie chce tu odtwarzać, trudno.
  • 6