Wpis z mikrobloga

Zwyrol to naprawdę mocny chłop. Zniszczył swojemu kumplowi i wspólnikowi opinie, karierę i w sumie życie. Chłop go wpuścił niczym lisa do kurnika. Dał mu prowadzić fame, aferki, zainwestował kupę siana we wspólne projekty, zamieszkał z nim, a Sylwuś pewnie od pierwszego dnia zbierał na niego materiały. No i teraz pewnie powiecie, że przecież Wardęga słusznie zrobił. I będziecie mieli racje, ale to jeszcze nie jest najlepsze bowiem wczoraj na lajwie Boobsman stwierdził, że w sumie to on ma jeszcze odrobinę sympatii do tallguya, ale że się na nim zawiódł. Czaicie? Chłop mu życie #!$%@?ł i jeszcze twierdzi, że to on się zawiódł i zrobił z siebie ofiarę xD. Pokażcie mi bardziej śliskiego typa w internecie
#famemma
Azorek77 - Zwyrol to naprawdę mocny chłop. Zniszczył swojemu kumplowi i wspólnikowi o...

źródło: Sylwester_Ward%C4%99ga

Pobierz
  • 15
@Azorek77: Wsród takich przyjaciół, psy zjadły zająca tylko zamiast psa jest lis, cwany lis zwyrolski. Gość jest inteligentny, cwany i przebiegły. Sylwek jest bardzo dobrym manipulatorem a to jemu najbardziej powinno się oberwać... dobry jest w te szachy i kręceniu kota ogonem to trzeba mu przyznać i się upiecze... ale myślę że prędzej czy później noga mu się powinie
Pokażcie mi bardziej śliskiego typa w internecie


@Azorek77: no na przykład OP. Pedofile to ścierwa które należy wypalać żelazem. W walce z tymi degeneratami cel uświęca środki. Wardęga wiedział o wszystkim, dlatego postąpił jak każdy rozsądny człowiek w tej sytuacji. Miał czekać na film np. Konopa gdzie byłby oskarżony o tuszowanie chlewu wygenerowanego przez wspólnika? Pierwszy się odważył z tego całego bagna, props.
a Sylwuś pewnie od pierwszego dnia zbierał na niego materiały


@Azorek77: Widzisz OPie, caly szkopuł tkwi w tym, ze gdyby Boxdel byl szczery z Wardegą to podejrzewam, ze zwyrol by nie zrobil filmiku o nim.

To ze Wardega zrobil filmik o Boxdelu to wynik tez tego ze mimo "wielkiej przyjazni" Boxdel de facto oszukuje Wardege, to ten nie jest mu nic winny.

Pokażcie mi bardziej śliskiego typa w internecie


Prosze, pokazuje:
@Azorek77: ludzie cenią różne wartości, przy wardędze trza być człowiekiem spójnym albo zaraz ci coś wyciągnie i dobrze, wyobraz sobie co to by sie dzialo z takimi 100 wardegami w sejmie? 0 szans na jakies krętactwa.