Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpisu #postkomunistycznepanstwomafijne
Wziełem sprawy w swoje ręce i od początku miesiąca, aż do wyborów bede wysyłał mojemu Tacie, który jest zmanipulowanym przez TVP jest betonowym PISiorem, który nienawidzi Tuska, krótkiego mema lub zdjęcie z przykładem tego jak działacze PISu kradną publiczne pieniądze. Nie obchodzi go praworządność, czy inne tego typu historie, ale nienawidzi złodziei i twierdzi że PO kradło, chociaż nie jest w stanie wskazać co konkretnie. Liczę na to że suche fakty z którymi nie sposób dyskutować skruszą mur fanatyzmu. Albo chociaż zasieją wątpliwość.Podobnie jak z faktem że Kłeczek dostał 6 baniek od morawieckiego. Pić rel
Jeżeli uda mi się przekonać choć jedną osobę na nie głosowanie na PIS to będzie to mój mały sukces w obronie demokracji i praworządności w tym kraju. Taka mała praca u podstaw

Tu prośba do was, że jeżeli macie przykłady takie jak ten na obrazku, to wrzućcie w tej nitce, a ja wyśle tacie. Może się uda! Od #polityka
dariusz44 - #wybory  #bekazpisu #postkomunistycznepanstwomafijne
Wziełem sprawy w swo...

źródło: IMG-20231004-WA0000

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Camuflash: mój ojciec niezmiennie odpowiada że ukradł mu ileś tam emerytury, a jak zmienili rząd na PiS to od razu mu obniżyli wiek emerytalny xD
Ano i nieśmiertelne stocznie
  • Odpowiedz
@dariusz44: Zapytaj, czy jego zdaniem są jednoznaczne dowody na to że Tusk kradł. Jak potwierdzi to zapytaj dlaczego jeszcze nie siedzi? Dlaczego nie ma nawet zarzutów skoro nie ma immunitetu? Co robił Ziobro przez 8 lat skoro nadal tylko kwiczy o kaście sędziowskiej?
  • Odpowiedz
@dariusz44: wyślij mema z symbolem czyli premierem rządu który dorobił się 120mln między innymi na wałkach dokonanych z klerem. Skoro premier nielegalnie zdobył taki majątek i ciągle jest na czele rządu to od razu widać że wszyscy to banda złodziei
  • Odpowiedz
@Camuflash kradł i nie dzielił się z ludźmi. Zauważ że nawet betonowi pisowcy nie zaprzeczają, że PiS kradnie, tyle że różnica jest taka, że przynajmniej dzieli się z ludźmi pieniędzmi, a PO kradło tylko dla siebie i dlatego PiS jest lepszy.
  • Odpowiedz