Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Łysy to jest łeb xD pijana i podniecona swoimi wypiekami oraz założeniem KOLEJNEGO POLSKIEGO biznesu Pani Muminkowa opowiada z pasją o ciastach, a ten szydzi wprost z jej tuszy i żeby sie sama pokazała jak się upasła na tych ciastach, a ta chyba nawet nie skojarzyła xD i ewidentnie widać, że chce z niej zrobić pośmiewisko, bo jest przy tuszy i pijana - śmiechy śmiechami, ale to jest mega chamskie, prostackie i żałosne
  • 11
@kaenpe072: To jeden z setek przykładów zaburzonego systemu wartości łysego odklejeńca. O ile tam w jakimś swoim bliskim środowisku przyjaciół, bardziej niewybredne żarty po pijaku może i są normą to ten odklejeniec to upublicznia i czyni z tego główny przekaz jakiegoś filmu tak jak np. kiedyś z Krzysztofa rowera. Nie oglądałem żadnego filmu tych muminków ale po tych setkach na gniotach łysego czy wcześniej gapy to mam wrażenie, że oni nawet
że oni nawet jeśli są jakoś z systemem wartości bardziej w normie to intelektualnie wydają się być poniżej poziomu jakim wydaje mi się jakaś tam subiektywna norma


@adik75: no własnie troszke mnie to zdziwiło, że ta rodzinka spodobała się wykopkom bo z ostatniego lajwa machaja z nimi odniosłam podobne wrażenie że intelektualnie są pewne niedociągniecia. może to tylko wrażenie :/