Wpis z mikrobloga

@Geralt678: to zależy, niestety jak zawsze. Dziewczyny mają o wiele więcej atencji, trzeba przeżyć ten okres gdy ona jeszcze nie wie czy chcę tego jedynego, ciebie. Trzeba się wybić najpierw z tłumu by ona zacząła się bardziej angażować. Niestety, ryzyko straty czasu. Gdy mimo zabiegania jej o uwagę, nie będzie dalej zainteresowana. To Cie skreśli jakby nigdy Cie nie poznała. Życie. No ale trudno tak by dziewczyna po jednym spotkaniu przekierowała
@Geralt678: Gadka była super tylko w twoim mniemaniu najwyraźniej. Wykopki jak zwykle żyją w swojej alternatywnej rzeczywistości i nie chcą dopuścić do siebie prawdy... Już samo to, że nie chciała, żebyś ją odprowadzał oznaczało, że nie chce kontynuować znajomości i przedłużać spotkania. Ale po co czytać między wierszami, lepiej udawać, że wszystko jest git i się niepotrzebnie napalać xD
A jakie wymagania mają milfy? Rozumiem że na sam seks się umawiasz?


@Nemesiss: dużo mniejsze skoro ja chłop z mordą 3-4/10 dałem radę wyrwać milfa 7-8/10 AmerykankoWłoszkożydówkę.

Nie tylko seks, również:masaże,pikniki, wspólne opalanie się nad rzeką nago, wycieczki piesze, wakacje razem w Hiszpanii i Portugalii. Zakupy ciuchów, wyjście na kawę lub na miasto w nietypowe miejsca itd