Wpis z mikrobloga

@Niedogonisz: Na forum klubu ludzi z pozwoleniem z paczki chipsów wielka imba, bo łoże zaczyna się od podcięcia i że dlatego wstyd to kupować. Możesz potwierdzić, że to podcięcie to absolutnie kluczowa sprawa dyskwalifikująca ten karabinek? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Niedogonisz sory, faktycznie 30m ;) 100m już coś mówi o sprzęcie i strzelcu jeśli chcesz poznać co ten sprzęt potrafi. O 50 nie pisze, bo często na 50 wychodziły mi grupy większe jak na 100 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zwierzu90: No to niestety w mieście królów polskich mamy jedną strzelnicę z osią 50m (mówię o centralnym zapłonie) otwartą chyba 2 dni w tygodniu, pozostałe max 30m. Jak będę miał okazje to zawitam do innego miasta i strzelę na 100
klubu ludzi z pozwoleniem z paczki chipsów


@Polinik: mi tam przysłali pocztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpalali się jakby mieli kupować karabinek za miliony z takimi "wadami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koreańskie części złe, chińskie złe, amerykańskie złe.... czemu jeszcze sami nie zaczęli robić Polskich części do aera xD

@goferek jakieś 4k, fajna alternatywa dla chińskiego A2 ( ͡° ͜ʖ ͡
@Devcio: Ja miałem chrapkę na ich ar, ale pogadałem z kilkoma sklepami i już razem nie współpracują bo chłopaki nie są podobno słowne. Jak czytam na forum to też tam jest sporo wykrętek. Czy wiadomo już gdzie było battle tested?
No to niestety w mieście królów polskich mamy jedną strzelnicę z osią 50m (mówię o centralnym zapłonie) otwartą chyba 2 dni w tygodniu, pozostałe max 30m.


@Niedogonisz: kupowanie nowego taniego ar i strzelanie z niego na 25m to kwintesencja posiadania broni w Polsce( i nie tylko) xd