Wpis z mikrobloga

#ukraina #bekazlewactwa

@Lukardio właśnie sam się zaorał, pieknie pokazuje poziom lewicy xD

Miały być heheszki z memcena a sie okazuje że gosc ma 100% racji. Według umowy Pl-Ua wystarczy że Ukrainiec mający prawa emerytalne przepracuje u nas jeden dzien i dostaje wyrównanie do najniższej u nas emerytury. Różnica to około 3-4 krotność ukraińskiego świadczenia #polityka
Pobierz pogromca_indianin - #ukraina #bekazlewactwa

@Lukardio właśnie sam się zaorał, piekni...
źródło: Screenshot_2023-10-04-08-17-43-377_com.android.chrome-edit
  • 25
@Aquamen: @zenek-stefan1 dajcie mu chwilę na dojście do siebie bo pewnie roztrzęsiony jest, że tak się sam wkopał.
Wparuje zaraz na wykop z listą banów na poprawę humoru. Pamiętam kilka tygodni temu popisałem losowo na tą ich listę ich samych to później bidulkom się liczniki popsuły i musieli korygować xD
Nie żebym coś Wam sugerował ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak mi się przypomniało.
  • 1
@pogromca_indianin: jest jednak roznica pomiedzy "emerytura dla ukrainca ktory przepracowal jeden dzien" a "wyrownanie do emerytury dla ukrainca ktory nabyl prawa emerytalne i przepracowal dzien"
No ale wiadomo - dochtor memcwel w detale sie nie bawi. To jest ta merytoryka xD
co mam pisać, skoro was konkrety nie interesują, tak ja wyborcy konfy


@Lukardio: np. to dlaczego nieprzyznasz się bo babola, że popełniłaś/eś? Już wiesz, że po jednym dniu ob. ukr mogą pobierać sobie nasze pieniążki z emerytur co powoduje naciąganie?
I dlaczego robisz to perfidnie czyli wrzucasz takie informacje gdzie są manipulacją i nieprawdą?

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ @zenek-stefan1 @szekel @Aquamen @pogromca_indianin widzicie, wystarczy milusio zawołać ją/go ( ͡° ͜ʖ ͡°