Wpis z mikrobloga

#ukraina #bekazlewactwa

@Lukardio właśnie sam się zaorał, pieknie pokazuje poziom lewicy xD

Miały być heheszki z memcena a sie okazuje że gosc ma 100% racji. Według umowy Pl-Ua wystarczy że Ukrainiec mający prawa emerytalne przepracuje u nas jeden dzien i dostaje wyrównanie do najniższej u nas emerytury. Różnica to około 3-4 krotność ukraińskiego świadczenia #polityka
p.....n - #ukraina #bekazlewactwa

@Lukardio właśnie sam się zaorał, pieknie pokazuje...

źródło: Screenshot_2023-10-04-08-17-43-377_com.android.chrome-edit

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Aquamen: @zenek-stefan1 dajcie mu chwilę na dojście do siebie bo pewnie roztrzęsiony jest, że tak się sam wkopał.
Wparuje zaraz na wykop z listą banów na poprawę humoru. Pamiętam kilka tygodni temu popisałem losowo na tą ich listę ich samych to później bidulkom się liczniki popsuły i musieli korygować xD
Nie żebym coś Wam sugerował ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak mi się przypomniało.
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: bo patologia to jest konstrukt emerytury minimalnej. Jakoś socjalni znienawidzeni Niemcy wypłacają tylko taka jakie składki ktoś odprowadził. Jak ktoś wolał pic nie dostaje zadnego wyrównania
  • Odpowiedz
Skoro wczoraj juz było to znaczy, że on wiedział, że głupotę pier..lnął. Ale specjalnie z rana wrzucił żeby samymi komentarzami się wbić w gorące, bo nick mu wyblakł( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szekel: możliwe ale też nie ma co go posądzać o myślenie strategiczne bo daleko mu do myślenia.
  • Odpowiedz
@pogromca_indianin: jest jednak roznica pomiedzy "emerytura dla ukrainca ktory przepracowal jeden dzien" a "wyrownanie do emerytury dla ukrainca ktory nabyl prawa emerytalne i przepracowal dzien"
No ale wiadomo - dochtor memcwel w detale sie nie bawi. To jest ta merytoryka xD
  • Odpowiedz
Jak widzicie, nie odpisze mimo, że go wołam bo ma ważniejsze problemy xD


@pogromca_indianin: czekaj. Zawołąm go miło.

@Lukardio Misiaku, chodź do nas, czemu się fochasz. Chodź pogadamy o klaskaniu dla SSmana, zbożu technicznym w Polsce lub emeryturze po dniu pracy w Polsce dla obywateli ukr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co mam pisać, skoro was konkrety nie interesują, tak ja wyborcy konfy


@Lukardio: np. to dlaczego nieprzyznasz się bo babola, że popełniłaś/eś? Już wiesz, że po jednym dniu ob. ukr mogą pobierać sobie nasze pieniążki z emerytur co powoduje naciąganie?
I dlaczego robisz to perfidnie czyli wrzucasz takie informacje gdzie są manipulacją i nieprawdą?

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ @zenek-stefan1 @szekel @Aquamen @pogromca_indianin widzicie, wystarczy milusio zawołać ją/go (
  • Odpowiedz