Wpis z mikrobloga

@rubingramrap99: nie cisne Olgierdano za dawne zaslugi. Traktuje go jak dobrego zioma ktory kiedys sie ze mna mocno kolegowal i mial duze zaslugi w ekipie ale sie odcial i sobie poszedl w swoja strone. Znaczy to taki przyklad traktowania a nie ze sie z Olo kumplowalem czy cos bo go nigdy na oczy nie widzialem. Olo teraz troche pobladzil ale co do zasady jest dokladnie po tej samej stronie barykady co
@JulianGangol: Ja Olgierda jeszcze do niedawna wspierałem i kibicowałem mu, ale odkąd wszedł w sojusz z Barnejem i wystawił Szczęsnego (bardzo niesłusznie), to całkowicie się od niego odwróciłem. Doceniałem i lubiłem go najbardziej na samym początku jego wejścia w uniwersum, gdy cisnął i wyjaśniał menela 207 na swoich filmikach. Później wszedł w to za głęboko, wyszła hipokryzja i chciał na siłę wszystkich wyjaśniać.
@JulianGangol nie chciałbyś mieć takiego kolegi jak olgierdano w życiu realnym xD w Internecie fajnie się na to patrzy z boku, coś się dzieje, nie ma nudy, jest co pokomentować, ale to toksyk, agresor i pieniacz. No chyba że obracasz się w kręgu takich ludzi ale jeśli nie, to nie dałbyś rady.
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Jak wszedłem i przeczytałem to całe #!$%@? o osobach które mi nic nie mówią, to równie szybko wyszedłem, nie ma już tu po co zaglądać. Widzę, że jak ktoś zna kogoś kto kiedyś podał rękę gościowi, co był na szkolnej 5 lat temu zostawić siatkę na bramce, to już jest słynnym celebrytą i wykopki tagowe będą się podniecać nim, że się popił i pożygał