Wpis z mikrobloga

@Dorciqch: To nie beton. Pniak po wierzbie. Głęboko dziad siedzi ale musze sie go pozbyć bo akurat w tym miejscu sobie wymyśliłem rabate na przyszły sezon. Ale jak chcesz beton to tak, uprawiam rośliny w miejscu gdzie jak chce wykopać dołek to wykopuje coś takiego xD Z jednej strony troche do dupy bo posadzić cokolwiek to dużo roboty, z drugiej cały czas mi sie skalniak powiększa to fajnie :D
Pobierz Niewiemja - @Dorciqch: To nie beton. Pniak po wierzbie. Głęboko dziad siedzi ale musz...
źródło: IMG_20220516_193921
@Niewiemja: Ja też się tak bawiłem z kilkoma pniakami. Potem uznałem że zetnę pień poniżej gruntu, natnę korzenie i zaspię. Miałem już dość łopatowania. Minęło 7 lat więc chyba takie coś wystarcza.
@Niewiemja byku nie ognisko żar aby się tlilo np z węgla, no nic mogłeś chociaż jakaś kurtynę zrobić aby nie wypalić roślin na których ci zależało. Tak czy siak jest git nie ma co się męczyć a jak wrzucisz ziemniaka to i dzieciństwo ci się przypomni
@Erravi: To może wyciągarka ręczna lub elektryczna?( ͡° ͜ʖ ͡°). Miałem kiedyś wyciągarkę BKS i jej używałem do tego. Tylko potrzeba solidnego elementu do którego można by zamocować. Pasy transportowe z napinaczem są za słabe do tego.