Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki jest obecnie najlepszy bukmacher, z najprostszą i najbardziej czytelną stroną/aplikacją? Chcę staremu konto założyć, a ja dawno nie obstawiałem żadnych meczów. Jak coś, to chodzi wyłącznie o #pilkanozna

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matioz: bo tak chcesz mu zalożyć bo wszystkie już zalożyłeś i nie masz bonusów, mi został X-bet ale mi zablokowali konto po rejestracji bo nie zgodziłem się na przysłanie zdjęcia dowodu wraz z twarzą, i na wyciąg z konta bankowego
  • Odpowiedz
@Matioz: 19 z googla 17 tutaj https://legalnibukmacherzy.pl/legalni-bukmacherzy-internetowi-w-polsce/
Polecam betclic. Można pograć potem w pokera i się dobrze pobawić na tym niszowym p---r roomie. Sam bukmacher jest taki jak wszystkie.
Jak nie masz jeszcze konta tu i tam to łap jakies promocje. Ja w innym kraju mam około 10 bukmacherów i w ciągu roku po robiłem wszędzie konta i próbowałem grać pierwsze zakłady 100% oddawane w cash lub freebet a tak
  • Odpowiedz
  • 0
@sols: nieee xD ja ostatni raz grałem z 5-6 lat temu, gdy powitalnych ofert nie trzeba było obracać xD teraz czasami puszczę STS analogowo, jak akurat przechodzę obok.

@plaisant ja dokładnie dlatego przestałem grać, bo nagle nie można było walnąc jednego meczu za powitalne 200 zł i wygrać 4 koła xD tutaj chodzi wyłącznie o piłkę nożna, musi być przejrzyście i tyle. Skoro mówisz, że jest to samo, to
  • Odpowiedz
@Matioz: ja po bukach zagranicznych poskakałem. Na tych mich zagranicznych jest dokładnie to samo co na Polskich. Ze mnie taki hazardzista że wybrałem wszystkie bonusy i tylko freebet jak dadzą to stawiam. tych wszystkich darmówek było tylko troche € do przodu. To h----d, nie licz na to że będziesz miał 51 skuteczności.
  • Odpowiedz