Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky wyzywanie innych to nie tylko szkalowanie, ale i trollowanie.
Symptomy trollowania
Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:

bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. Ten system operacyjny jest najlepszy!) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) – jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania,
prosta do zauważenia sztuczna nieznajomość podstaw tematu danego forum (np. na forum o zaletach systemów komputerowych, troll
Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:


@Matylda_Megara: jesteś trollem, bo nie wierzę, że ktoś o zdrowym umyśle podpisuje się swoją osobą pod takimi głupotami. Twoja zbrodnia to szukanie czarownic i manipulacja (użycie spermiarza do oceny przegrywa). Nie masz żadnego powodu aby tagować to tagiem przegryw i wyzywać tych ludzi.Po prostu według mnie nie istniejesz, a jeśli istniejesz i to prawda co piszesz to jesteś złym człowiekiem.
wyjaśniłam jasno skąd określenie zamienne przegrywa i spermiarza.


@Matylda_Megara: niewiedza czy twoje pomyłki nie są wytłumaczeniem. Celem tego wpisu był atak, widać to po tagach, nie oczekiwałaś nigdy merytorycznej rozmowy
@Matylda_Megara: zapewne racja, ale pomyśl sobie że (tak jak u przeciętnego chłopa) nikt nigdy nie mówi Ci nic miłego - pomijam nawet świat realny, ale w necie pod zdjęciami 0 lajków, brak komentarzy albo no naprawdę jak kot napłakał

a nagle pojawia się on i pisze - ty go zlewasz, ale on dalej nieustępliwie sypie żarcikami, nawet z rana pyta się czy do pracy już wstałaś

myślę że najpierw by cię