Wpis z mikrobloga

Jak przysrać góralowi, który nagle stwierdził że muszę dokonać nadpłaty 50% wartości rezerwacji poza serwisem, bo "wystąpił błąd" na stronie booking? xD Rezerwacja bezzwrotna, więc anulowanie po ich stronie na pewno, ale czy mogę zrobić coś więcej, żeby chłopu zrobić na złość? Teraz w tej kwocie już nic nie znajdę w tym terminie i zostaję trochę na lodzie #booking #januszebiznesu
Szkocik - Jak przysrać góralowi, który nagle stwierdził że muszę dokonać nadpłaty 50%...

źródło: temp_file5444161910605583960

Pobierz
  • 138
@GoldaMeir: póki co wszystkie zarzuty (dwa) co do bookingu wyglądają następująco:
-chciałem wykorzystać ewidentny błąd cenowy, ale złe korpo nie pozwoliło okraść hotelu,
-booking chciał mi pomóc ale to olałem i teraz te #!$%@? nie chcą zapłacić za mój nocleg,
może chociaż OP sobie poradzi bo wygląda na bardziej ogarniętego
@next4322 nie bardzo rozumiem, mieli wysłać screeny z wyciętą ceną? przecież zgodnie z regulaminem wysyłają aktywne oferty które nie wymagają żadnej
@Szkocik Support booking jest super.
Miałem taką sytuację na Sardynii, że przyjeżdżamy w 2 pary i na zdjęciach oraz w opisie były normalnie dwa pokoje z podwójnymi łóżkami. A na miejscu jakieś #!$%@? łóżko piętrowe. Mówimy do typa, że nie będziemy na tym spać tydzień, a on że nie ma innego. No to my do niego, że musi opuścić cenę o połowę (nawet byśmy już zostali, bo to było o 22). On
@Szkocik nie wiem co ci górale ale miałem w wakacje podobnie dostałem maila ze muszę wpłacić 50% kaucji a jak nie to w ciągu 18 godzin anulują mi rezerwacje, opcja z bezpłatnym anulowaniem i od razu babka do mnie dzwoniła że mam zapłacić. Niech się pocałują.
@r333m4k444: jest i combo breaker xD pejsy? Check. Holocaust na Palestynczykach? Check. Wyslano z iOS czyli syjonistycznej technologii? Check xD wy naprawde nawet nie udajecie ze jestescie madrzy. A no i jeszcze klasyk, no ale Holocaust xD xD xD

From 1990 to 2022 the population of Palestine increased from 1.98 million to 5.04 million people. This is a growth of 155.0 percent in 32 years. The highest increase in Palestine was
@Szkocik: Booking jest mega wyczulony na takie praktyki (bo zwyczajnie na tym traci - zamiast podzielić się kasą z serwisem żydo-góral bieżę kasę dla siebie...) i zawsze bardzo ostro reagują...