Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy da się dzisiaj jeszcze poznać dziewczynę, która sama zechce ze mną być, bo spodobają się jej moje dokonania i zainteresowania, która jednocześnie będzie inteligentna, zaradna i kochająca? Ja poznałem taką osobę 10 lat temu i byłem z nią przez 4 lata, dopóki nie odezwał się jej instynkt macierzyński, skonfliktowany z moim brakiem instynktu tacierzyńskiego. Sama do mnie podeszła po festiwalu na którym prezentowałem swoją twórczość, chwaliła mnie i chciała rozmawiać o tym co robię. Nasze wspólne zainteresowania mocno nas spajały. Czy dzisiaj coś takiego jeszcze jest możliwe?

#zwiazki #milosc #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: są takie co nie chcą mieć dzieci, da się znaleźć tylko nie rozumiem po co chcesz z kimś być jak nie chcesz mieć dzieci. Lepiej siedzieć samemu i nie mieć nikogo na głowie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie

Aktualnie wszystkie kobiety szukają księcia, który będzie dla nich "oparciem".

Mężczyzna na tym samym poziomie, badz gorszym, jest niegodny, bo wszystkie kobiety karmione są sloganami typu "jesteś tego warta" itp.
  • Odpowiedz
@agacik92: Nienawiść do mężczyzn to przejawiają różowe na tym portal.
Jedna ostatnio napisała że brzydzi się mężczyzami.

Inna co kilka dni rozpisujemy się jak to "wszyscy" mężczyźni to przemocowi troglodyci.

Napisałaś im to samo co mi?

Czy jesteś hipokrytyczną #!$%@?ą?
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak na tym portalu jest więcej mężczyzn niż kobiet wiec nienawisc do kobiet bardziej widać niż w odwrotna stronę. Sama jestem tu miła i staram się pomagać na paru tagach i kobietom i mężczyznom. Ogólnie to zawsze trafi się ktoś nienawistny i nie warto na podstawie takich osob determinować opinii na temat całości grupy jaka stanowią kobiety. Mimo ze widzę dużo hejtu na kobiety na tym portalu to widziałam tez przykłady fajnych
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: Fajnie. Popieram. Ale ja wybrałem inną droge.

Dosłownie wszedzie w internecie propagowana jest abstrakcyjna nienawiść do mężczyzn. Ktoś kto tenu zaprzecza jest albo paskudnym kłamcą, albo idiotą.

Dlatego powinnam podziękować, że dzięki mnie, możesz liczyć się jak mężczyzna, Dosłownie Wszędzie indziej, czyli szykany i pogarda za byle co.

I nie przestane, dopóki nie zobaczę jak jakaś różowa #!$%@? inną różową, że jest toksyczna w stosunku do mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak Ja mówię o Tobie, nie o innych. W każdym Twoim poście wylewasz swoje żale jakie kobiety są okropne. Nie widziałam ANI JEDNEGO postu, w którym piszesz, że kobiety są spoko, ANI JEDNEGO.
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak hahaha jaki kontrargument z dupy :D To tylko potwierdza moją opinię, że nie jesteś w stanie przytoczyć nawet jednego komentarza, gdzie piszesz dobrze o kobietach.

Jakim hejtem? Nie wyzywam Cię, napisałam tylko, że powinieneś iść do psychologa. To Ty mnie nazywasz hipokrytką :D

W sumie to bardzo mi Ciebie żal, bo musisz być bardzo, ale to bardzo nieszczęśliwym człowiekiem skoro tak myślisz o kobietach. No trudno. To Twoje życie, tylko od
  • Odpowiedz