Wpis z mikrobloga

Na #marsz nie było miliona osób.
Dowód: załóżmy, że na marszu był milion osób. Średnio jedna osoba na 100 będzie potrzebowała się wysrać, co daje 10000 porcji kału. Jedna defekacja zajmuje średnio 3 minuty, co daje 30000 minut defekacji. Przy ok. 30 przenośnych kiblach na trasie, na jeden kibel przypada 1000 minut kolejki na kibel. Marsz musiałby zatem trwać 1000 / 60 ≈ 16,5 godziny, aby wszyscy zdążyli się wypróżnić. Nawet przy założeniu, że wszyscy dali radę (np. srali w jednej kabinie jednocześnie w kilka osób), to zauważmy, że stolec waży przeciętnie 150 g, co daje 10000*150= 1500000 g= 1,5 tony kału, czyli 50 kg na toi toi. Żaden toi toi nie pomieści tyle gówna (chodzi tutaj bardziej o objętość niż o wagę + nie uwzględniłem moczu). A zatem teksty #tusk o milionie osób można włożyć między bajki, co kończy dowód.

#matematyka #defekacja #bekazpo
  • 10
@Czerwony_jak_WIG20: Przed marszem z reguły każdy się wypróżnił, wiadomo.
Ale jeżeli... Klasyczny toi toi w razie konieczności przyjmie tyle gówna ile musi, podejrzewam że i z 320kg. Ale to i bym teraz musiał wziąć DTR. A sprawdziłem. I tyle jest. I w związku z tymi obliczeniami i danymi że zdjęć z drona na marszu było ludzi w #!$%@?.*

*tyle że ja #!$%@?
@Czerwony_jak_WIG20 to nie jest głupie bo sam miałem takie rozkmine. Marsz trwał 4 godziny z tego co słyszałem. Nawet jak nie dwoja to na jedynkę na pewno ludzi wcisnęło po albo już w trakcie. Gdzie oni wszyscy chodzili