Wpis z mikrobloga

A teraz na serio, bo nigdzie nie ma rzetelnego zliczenia osób:
Ktoś podzielił cała trasę marsz ze znanego zdjęcia na równe prostokąty - wyszło ich 175. Zatem jeśli na marszu byłby 1 mln. osób, to znaczy ze w KAŻDYM prostokącie musi być 5 700 osób. To tyle w temacie absurdów o rzekomym milionie.

Przy założeniu ze w prostokącie jest średnio 700 osób, wtedy sumarycznie wychodzi 122 500 osoby.

#marsz #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
K.....o - A teraz na serio, bo nigdzie nie ma rzetelnego zliczenia osób:
Ktoś podziel...

źródło: IMG_4708

Pobierz
  • 109
@SpinOff: w #!$%@? gamoniu pracujesz bo #!$%@? coś o logowaniach telefonów które nigdy się nie logowały w Warszawie, o niczym takim nawet nie wspomniałem bo to nie są wiarygodne dane. Ja akurat w branży pracuję i naprawdę łatwo można wyciągnąć z btsow dane które będą naprawdę wiarygodne uwzględniając mieszkańców Warszawy których też bardzo dużo przyszło na ten marsz
@su1ik W mediach od początku lata news, że wykryto ponad milion numerów które na codzień nie logują się w Warszawie, a Ty mówisz że wcale nie o to Ci chodzi. Dane które mówisz, że da się łatwo wyciągnąć są bezużyteczne bez czasochłonnej analizy, więc estymowanie liczebności zgromadzeń wcale łatwe nie jest.
@SpinOff: co ty filmy sobie tworzysz we łbie? XD jakie media człowieku, nawet o tym nie wspomniałem? XD historyjkę jak jakiś przygłup sobie wymyśliłeś z dupy bo coś gdzieś przeczytałeś XD jak dla ciebie to nie jest łatwe to ty nie jesteś w branży na moim poziomie, a zapewne nie jesteś w niej wcale XD czasochłonna analiza? Do danych gdzie liczysz czy to była liczba rzędu 100k czy 1kk? XD Co
@SpinOff: haha leć z podkulonymi ogonem dalej i nie zgrywaj więcej eksperta w temacie o którym nie masz pojęcia bo się okaże, że trafisz na kogoś kto zna temat XD