Wpis z mikrobloga

  • 305
@WielkiNos: to niby mają być zdaniem ekspertów te wykształcone kobiety z magistrem z wielkich ośrodków mające problem ze znalezieniem równie wykształconego mężczyzny?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: wiesz tak do 30stki wmawialem sobie, ze kobiety sa podobnie rozwiniete intelektualnie co mezczyzni, ale z czasem mam powazne watpliwosci.

Jakby rozumiem, ze jest sporo kobiet naukowcow, czesc tez pracuje w bardziej ambitnych zawodach....

Ale jakos tak... Oczywiscie facetow debili tez nie brakuje
  • Odpowiedz
@WielkiNos: tak wygląda obecny poziom różowych. najgorsze jest to że w moim otoczeniu robi się to samo. wiara w duchy, opętania i inne bzdety.

powoli zaczynam rozumieć dlaczego istnieje stereotyp moherowej baby (gorliwej katoliczki), a nie moherowego dziadka.
  • Odpowiedz
  • 0
przeczytałem "sprzątania" xD


@keedziorek o i to by miało sens. Dobre posprzątanie by pewnie szybciej zadziałało, ale nie ma w tym tej tajemniczości i trzymania za rękę, które oferuje pani, a to kosztuje.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Niektórzy chyba nie potrafią żyć bez wiary w jakieś siły wyższe i po prostu latają od jednego guru do drugiego jak ślepe ćpy. Ci guru wykorzystują słabości tychże osób, a schemat zawsze jest ten sam, zmienia się tylko forma wiary. I mówię to jako zatwardziały ateista.
  • Odpowiedz
@programista15cm: W Polsce jest chore spojrzenie na studia, bo się liczy sam fskt studiów i jakiegoś tytułu, a to ma zerowe znaczenie bez podania dziedziny. A jeżeli chodzi o te dziedziny, to na kierunkach, które są wymagające intelektualnie i czasochłonne, a za to bardzo ważne dla rozwoju społeczeństwa, to kobiet na takich się pojawia raptem kilka procent w porywach. Typowe julkowe studia to jakieś stosunki międzynarodowe czu inne takie memy.

I
  • Odpowiedz
bo się liczy sam fskt studiów i jakiegoś tytułu


@blargotron: może na wsi, bo nie zauważyłem tego nigdy w Warszawie. Zresztą rzuciłem studia 4 na roku

Stosunki międzynarodowe albo zarządzanie to bardzo dobre kierunki tylko większość ludzi, która na nie poszła to miernoty, które nie powinny mieć matury
  • Odpowiedz