Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: Grzybiarze czy cokolwiek innego. #!$%@?ą mnie teksty tego typu. Wielu dziadów uważa się, że jest w czymś doskonałym, a przychodzi co do czego to okazuje się, że faktycznie, robią jedną rzecz 30 lat, ale #!$%@? źle bo tak się nauczyli i im zostało.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: ja nie wiem, mi to na wykopie glupio czasem brzydko sie wyrazac chociaz jestem anonimowy. kiedy jednak wejde na te grupki facebookowe gdzie ludzie jadą po sobie z imienia nazwiska i twarzy. ogólnie to widze ze jest jakas tendencja do tego ze sie obrzuca tam gównem jeden na drugiego w zasadzie na kazdej grupce pod kazdym postem 70% rozmow to jest obrzucanie gownem w ogole nie na temat. na zdjeciu
rosso_corsa - @maikeleleq: ja nie wiem, mi to na wykopie glupio czasem brzydko sie wy...

źródło: 1jzqgi

Pobierz
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Z grzybobrania to polecam debaty na temat czy ucinac czy wyrywac grzyby xd.
Znaczy debaty to moze za duzo powiedziane. Wyzwiska w stylu " jak masz wyrywac/ucinac to lepiej zebys wogole nie chodzil <epitety>"
Pod kazdym jednym tiktokiem pokazujacym zbieranie jest cos takiego xd
  • Odpowiedz
Z grzybobrania to polecam debaty na temat czy ucinac czy wyrywac grzyby xd.

Znaczy debaty to moze za duzo powiedziane. Wyzwiska w stylu " jak masz wyrywac/ucinac to lepiej zebys wogole nie chodzil <epitety>"

Pod kazdym jednym tiktokiem pokazujacym zbieranie jest cos takiego xd


@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: ale trzeba ucinać, nie?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Z tego co robilem krotki research to obie metody sa ok.
Jedni mowia, ze jak wyrywasz to wyrywasz grzybnie tez i juz nie urosnie. Tylko ze grzybnia jest troche wieksza od tych paru kosmykow na koncu trzonu co ludzia sie wydaje.

Drudzy mowia, ze ucinasz to grzyb zgnije i zniszczy grzybnie. Gdyby tak bylo to sadze, ze juz by nie bylo grzybow niejadalnych/niewyrywanych na swiecie. Bo kazdy i tak na
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: #!$%@? jak masz ucinac to lepiej nie zbieraj i zostaw to ludzia ktorzy sie na tym znaja i szanuja przyrode, a nie przyjrze taki rzeznik z nozem i bedzie niszczyl grzybnie w calym lesie a potem bedzie jeszcze narzekal ze nie ma grzybow w lesie. nie ma bo je wszystkie zes zniszczyl swym nieodpowiedzialnym podejsciem moze wypadalo by pomyslec chwile zanim cos zaczniesz robic ale czego mozna oczekiwac od tej
  • Odpowiedz