Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki zerwaliście kiedyś z kimś pomimo uczuć? Od kilku miesięcy się z kimś spotykam, podoba mi się bardzo i lubię spędzać z nią czas, ale chyba mamy rozjazd charakterów. Ona chciałaby spędzać dużo czasu razem, mi wystarczy raz/dwa w tyg, ona chce coś robić, łazić, zwiedzać, ja wolę bardziej domowe spędzanie czasu, w innych kwestiach też chyba się różnimy, zaczyna to wychodzić. Niemniej jednak chce z nią być i lubię z nią spędzać czas. Ona mi mówi otwarcie o swoich potrzebach i rozmawiamy o tym, ale sam nie wiem czy takie zbytnie zmienianie siebie pod kogoś ma sens? Jakie macie doświadczenia w takich różnicach związkowych? Zerwaliście kiedyś z czysto pragmatycznego powodu pomimo chemii? To moj pierwszy poważniejszy związek i czasami się zastanawiam nad tym czy tak ma być czy nie.
#zwiazki #randki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim to na pewno związek a nie jakaś luźna relacja z seksem? Bo 2 razy w tygodniu to bardzo mało i chcąc być w związku z czasem ma się plany zamieszkać razem co sprawi se się będziecie widzieć codziennie i jeśli to dla Ciebie za dużo to po prostu zastanów się jakie są Twoje realne potrzeby bo chyba nie dotyczą związku tylko dużo luźniejszej relacji. Nie wiem jak długo jesteście razem ale
Bo 2 razy w tygodniu to bardzo mało i chcąc być w związku z czasem ma się plany zamieszkać razem


@Kitku_Karola:

Ale zanim się zamieszka razem to dojazdy trochę odbierają chęć do częstszego, niż dwa razy w tygodniu, spotykania.
@eeemil nie wiem jak dalekie to dojazdy, ale u mnie było tak ze jeden dzień po pracy u mnie i nocowanie, drugi dzień po pracy i nocowanie u niego i żyjąc tak ok 7 miesięcy postanowiliśmy zamieszkać razem by już nie dojeżdżać