Wpis z mikrobloga

@KK44: to jak wpisy z konfederacja xDD "Byłem wyborcą konfederacji i korwina ale po [wstaw cokolwiek] zmieniłem zdanie" XDDD z miesiąc czy dwa był dosłownie wysyp takiej formułki. Ale obstawiam, że potem ludizie już z tym trollowali i wklejali ją aby się śmiać z oryginalnch płatnych trolli xDD
@Bialaherbata:

A czy to znaczy, że kiedyś byli w twoich oczach idealną partią? Bo jeśli tak to widzę już jaki mamy tu problem...

Nie ma idealnej partii, każdy polityk trochę kłamię, trochę mówi populistycznie, ma trochę niepopularnych i nie prowych ludzi w swoim towarzystwie. Bo tacy co nie robią tych rzeczy nie mają powodu aby być w polityce (tracić czas).

Po prostu musisz wiedzieć czego potrzebujesz. Ja oceniam partie pod względem
A czy to znaczy, że kiedyś byli w twoich oczach idealną partią? Bo jeśli tak to widzę już jaki mamy tu problem...


@NewBlueSky: nie, byli partią inną niż wszystkie (nadal są) i gdzieś pomiędzy to co chce, a co oferuje Konfa i KO, bym znalazł umiarkowane zadowolenie, bez zbyt dużej dozy hipokryzji, jak PiS, a dodatkowo by w sejmie zrobili pewną równowagę. (I nadal uważam, że fajnie jest, ze Konfa jest