Wpis z mikrobloga

@Metyl_90: Gdyby nie nagranie to by się wymigał. Tak jak tysiące innych morderców.
U mnie we wsi ćpun zabił babkę na pasach. Ma rodzinę w policji - babka wtargnęła mu na pasy. Akcja sprzed kilku lat. Jedynym świadkiem morderca. Znajomy co go zna słyszał jak ten opowiadał że był naćpany i nie ogarniał co się dzieje.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: u mnie podobna sytuacja, synalek w wieku 18 lat #!$%@? dziadka mercedesem starego, wymknal sie bo mial "adhd' do tej pory (majac 30+) teraz jezdzi jak debil i #!$%@? plus wyprzedza wszedzie, a nikt mu nic nie zrobi bo to najwiekszy pracodawca na ten moment.

ostatnio się pultał jak mnie nie mógł wyprzedzić w centrum drogi (podwojna ciagla, szkoly itp i max 50 ograniczenie) bo jechałem jak najbliżej pasa środkowego
  • Odpowiedz
@Metyl_90: kierowcy BMW powinni co rok przechodzić obowiązkowe testy psychologiczne na kształt komisji szpitala psychiatrycznego. Dzisiaj byłem świadkiem gdy debil w czarnym bmw po wyjechaniu z ronda wcisnął gaz do dechy i w ciągu kilu sekind leciał ponad 100 w małym miesteczku, gdzie jest sporo świateł, przejść i innych aut. #bmwpodludzie
  • Odpowiedz