Wpis z mikrobloga

#silownia Proszę powiedzcie jaka zmiana w treningu sprawiła u was to, że zaczął pojawiać się progres po wielotygodniowej stagnacji. Jest tu was prawie 3000 na tagu, no niech ktoś się odezwie. Ja już chodzę calymi dniami #!$%@?, bo nic nie chce iść, jestem bliski zaprzestania treningów z powodu braku postępów, a naprawdę nie chciałbym tego robić bo zacznę znowu siedzieć przed kompem i ogólnie robić niezdrowe rzeczy.
  • 17
Mój ojciec co ma 58 lat i nie ćwiczy od czasów szkolnych na lajcie zrobi 20 pompek, jak się zepnie to zrobi 30, ja po wielu miesiącach ćwiczeń (ale pompek nie robię) zrobię ledwo ponad 10. Jakaś porażka.
@kuroszczur @kuroszczur jak jeszcze nie miałem sprzętu w domu (no oprócz drążka ) to też robiłem kalistenike i tez szybko pojawił się szklany sufit. Nie wiem może z moimi jelitami jest coś nie tak i się źle regeneruje, szukam różnych przyczyn. Zdrowy stolec według skali bristolskiej to typ od 3 do 5, a u mnie prawie zawsze jest to typ 6.
Pobierz zaciskk - @kuroszczur @kuroszczur jak jeszcze nie miałem sprzętu w domu (no oprócz dr...
źródło: grafika-do-artukulu-2
@kuroszczur moja dieta od początku roku bazuje na nieprzetworzonych produktach, wcześniej jak nie ćwiczyłem to często jadłem jakieś gotowe produkty typu pierogi z biedronki, albo robiłem rosoły, zupy (czyli w sumie dużo wody i jakiś makaron)czy hot dog z zabki (to rzadko) xd, a od "wzięcia się za siebie" czyli od początku roku mógłbym policzyć na jednej ręce przypadki kiedy jadłem takie rzeczy. No nie wiem co już robić.
@zaciskk: Zmiana planu treningowego lub deload tygodniowy w zależności jak długo ćwiczysz danym planem treningowym. Ja zmieniam plan co 8-12 tygodni w zależności kiedy jest zastój, być może Twój progress w danych ćwiczeniach blokuje brak techniki lub siły w innych partiach bo wyciskanie na klatę to bardzo dużo mięśni pracuje. Nie wiem czy masz nawet rozpisaną metodę progresji czy sztywno się trzymasz powtórzeń co moim zdaniem w pewnym momencie zaczyna blokować.
@zaciskk ja ostatnio zmienilem silownie, rozstaw bram inny, inny sprzet troche. W 2 miesiace dolozylem 10% . Mozlwie ze wplyw ma tez to ze cwicze o 17 zamiast o 22 , bialko trzymalem ale teraz mniej twarogu a znacznie wiecej miesa.